Zadaj pytanie burmistrzowi Kłodzka [REAKCJA24]

Marek Obszarny | Utworzono: 2020-02-10 11:13 | Zmodyfikowano: 2020-02-10 11:19
A|A|A
REAKCJA 24

prw

Wysyłanie wiadomości zostało wyłaczone, ten formularz jest już bądź jeszcze nieaktywny!
* - pole wymagane
Pola imię i nazwisko/nick oraz adres e-mail do wiadomości redakcji
Na moderację oczekuje: 0 wiadomości
Wasze wiadomości:
Tytuł wiadomości: Dofinansowanie na remonty obiektów zabytkowych
witam..Obiecywał Pan przed wyborami ze co roku przeznaczy 500tyś na dofinansowania remontów obiektów zabytkowych. W 2019r nie było tych środkow .Co z 2020r i kolejnymi latami?????Pozdrawiam
Wysłano 2020-02-11 09:53:36
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Młyn kłodzki
Panie Burmistrzu, jak wygląda sprawa odszkodowania w sprawie młyna, kto jest za tą sytuację odpowiedzialny?
Wysłano 2020-02-11 10:05:46
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Młyn kłodzki
Panie Burmistrzu, jak wygląda sprawa odszkodowania w sprawie młyna, kto jest za tą sytuację odpowiedzialny?
Wysłano 2020-02-11 10:07:12
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Śmieci
Dlaczego jest tyle śmieci przy działkach w workach i nikt ich nie zabiera, przecież każda ogrody mają zarząd i fundusze
Wysłano 2020-02-11 11:11:57
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Dotacja.
Czy jest przewidziana wreszcie, dotacja do zmian sposobu ogrzewania mieszkań. Piece węglowe na bardziej ekologiczne, np. Gazowe. Mówi się o tym już od kilku lat i tylko mówi, a smogg nad miastem jest.
Wysłano 2020-02-11 11:32:33
z adresu IP: (79.249.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: oświetlenie na drodze dojazdowej do hali sportowej osir
Witam mam pytanie co z osiwietleniem na drodze dojazdowej do halo sportowej osir , bo jak zawdonicy jadą z treningu pod godzinie 20 to jest już ciemno i juz tez rodzice się boją wypuszczać swoich dzieciaków na treningi a przypominam że nie które treningi kończą się po 20:00 popzdrawiam
Wysłano 2020-02-11 11:52:14
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Kłodzcy koszykarze
Czy miasto w kolejnych latach utrzyma finansowanie pierwszoligowego klubu koszykówki w Kłodzku. Czy istnieje możliwość zwiększenia środków na ten cel by klub walczył o wyższe cele niż utrzymanie.
Wysłano 2020-02-11 17:21:17
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Ulica Zygmunta Krasińskiego
Czy przewidziana jest modernizacja ulicy Zygmunta Krasińskiego? Znajduje się ona na jednym z większych osiedli miasta Kłodzka ,a stan jej nawierzchni jest katastrofalny, odbierający standardem od większości w tym mieście, często mniej zamieszkałych ulic.
Wysłano 2020-02-11 17:26:27
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Tarasy na Łukasińskiego
Co dalej z budową tarasów na ul. Łukasińskiego?
Wysłano 2020-02-11 20:43:27
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Opinia
Co Pan sądzi o ostatnich poczynaniach starostwa, ewakuacja Szczytnika, likwidacja i sprzedaż przychodni a na koniec likwidacja mosu w krosnowicach i domu dziecka w domaszkowie. To Pana koledzy partyjni. Trochę tego ostatnio dużo, a wszystko uderza w najbiedniejszych, słabych, niepełnosrawnych. Również kłodzczan- przychodnia czy mos, prace straci ok 20 osób dane zgodnie ze słowami starosty.
Wysłano 2020-02-12 09:54:27
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: wybory prezydenckie
pytanie mam do Pana burmistrza - na kogo odda Pan głos w wyborach prezydenckich w maju tego roku?
Wysłano 2020-02-12 09:57:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Tytuł wiadomości: Pytanie
Co z imprezami odbywającymi się na placu przy moście św. Jana. Jest tam duże skupisko budynków a imprezy są głośne. Nie można otworzyć okien itp. Mieszkają tam małe dzieci, ludzie starsi. Nie można tego przenieść np. Stadion
Wysłano 2020-02-12 10:35:17
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Marcin
2020-02-12 12:34:30
z adresu IP: (149.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
W nawiązaniu do PKS-u Kłodzkiego ..... chciałbym zwrócić uwagę na bardzo (przepraszam za wyrażenie) Chamskie zachowanie kierowców .... zwłaszcza takich dwóch .... jeden starszy łysy, w okularach (taki barczysty), drugi ... taki co lubi muzykę disco lat 70,80 ..... napiszę w skrócie PEŁNA POGARDA DLA PASAŻERÓW .... szkoda opisywać szczegóły (problemem jest nawet to, aby kierowca otworzył drzwi przy wysiadaniu, wydał resztę !!!, nie wspomnę o traktowaniu osób niepełnosprawnych) .... proszę mi uwierzyć to nie tylko moje spostrzeżenia. Pozdrawiam. Marcin z Kłodzka