Trwa konkurs na organizację jarmarku. Radni z opozycji: Dlaczego za darmo?

Malwina Gadawa, jk | Utworzono: 2020-02-12 14:00 | Zmodyfikowano: 2020-02-12 14:05
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Wrocławski Ruch Obywatelski apelował, aby nie udostępniać Rynku prywatnej firmie za darmo, ale urzędnicy podjęli inną decyzję, co nie podoba się także opozycyjnym radnym.

POSŁUCHAJCIE:

Michał Kurczewski, szef klubu PiS uważa też, że miasto na Jarmarku powinno promować bardziej Dolny Śląsk:

Marcin Obłoza z magistratu tłumaczy, że organizator Jarmarku pokrywa wszystkie koszty organizacji imprezy oraz jest odpowiedzialny za przygotowanie bezpłatnych imprez. Podkreśla też, że w tym roku miasto szykuje kilka zmian:

Firmy zainteresowane konkursem mogą zgłaszać swoje oferty do 24 lutego. W poprzednim roku na jarmarku wystawiało się 140 kupców

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~księgowy
2020-02-15 21:04:35
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
$utryk nie szanuje pieniędzy podatników rezygnując z opłaty za jarmark.
~majakowski
2020-02-14 05:36:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław pod rządami RD i JS to jeden wielki jarmark... coraz trudniej dogadać się po polsku...
~Krasnal Maliniak
2020-02-13 08:20:39
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 3
A kto mówi, że za darmo? A może starym sposobem pieniążki wędrują pod ladą? A może tak organizatorów wezmą na tapetę służby skarbowe i specjalne. Oczywiście nie związane z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. Tak samo prześwietlić urzędasów magistrackich i rajców rządzącej koalicji POlszewickiej. PS. Nie wydaje mi się, że wśród totalniaków są same dobromiry z cieplakiem JaCusiem na czele.
~niorte
2020-02-13 07:12:16
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
jak dotąd Organizator Jarmarku PIANOFORTE Agencja Artystyczna
~Agent
2020-02-13 05:27:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Marudzicie a wciąż wybieraliście Dutkiewicza a teraz wybraliście jego pomazańca.... Tak chcieliście to macie. Cieszcie się hulajnogami, buspasami i uczcie się rosyjskiego, żeby się dogadać w sklepie.
~Bujda ratusza
2020-02-12 18:31:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 6
To gadanie,że miasto nie dostaje nic za to pieniędzy,to jest kłamstwo generalnie powinien zająć się tym jarmarkiem sanepid albo niech sutryk zorganizuje go sobie pod oknem swojej chaty i niech mu smrodzą starym olejem.Ale jeśli już jarmak to można organizować takie rzeczy gdy inne potrzeby mieszkańców są spełnione a narazie nie ma nic tylko likwidacje szkół itp Ach no nie no jest linia tramwajowa na ND,która jest...najbardziej chorym pomysłem w historii Wrocławia
~Grzegorz
2020-02-12 16:39:20
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Oczywiście. Drożyzna, smród i tłumy wraz z totalnym zakorkowaniem centrum. Miasto powinno jeszcze płacić takiej firmie. Bardzo potrzebna impreza.