Blokował karetkę na sygnale [WIDEO]

Beata Makowska, mk | Utworzono: 2020-02-15 12:32 | Zmodyfikowano: 2020-02-15 12:33
A|A|A

fot. youtube

- Rejsowy autobus nie przepuścił karetki jadącej do wypadku, przez kilka minut wstrzymywał możliwość przejazdu uprzywilejowany pojazd - mówi nadkomisarz Krzysztof Zaporowski, rzecznik prasowy dolnośląskiej policji:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Antek
2020-02-17 15:55:54
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 1
karetce nawet gdyby odrazu udalo sie wyprzedzic autobus niewiele by to dalo bo autostrada widac ze byla zapchana. Ale kierowcy karetki nie wytrzymali i musieli doniesc bo jakby to moglo byc inaczej. Moze teraz lepiej sie czuja.
~Najt
2020-02-16 17:59:22
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tak samo jak artykuł z niejakim piniorem nazwała go pioniorem.A może to celowo by ludzie nie "skapli się" o kogo chodzi. Przed wysłaniem czegoś trzeba to jeszcze przeczytać proponuje powrót do szkoły!
~Kudłaty
2020-02-16 14:50:17
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -1
Gwoli ścisłości, Zaporowski jest podinspektorem (w nomenklaturze wojskowej majorem), a nie nadkomisarzem (w nomenklaturze wojskowej kapitanem). Jaki abonament takie radio, a jakie radio taka redaktórka. xD
~Kazimierz57
2020-02-16 13:36:36
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 2
Bywam na autostradzie do Berlina, w Berlinie, i niepodobnym jest takie zachowanie !!....ZA ODRĄ, z reguły taki FiFi jeździ zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Tuż po przekroczeniu granicy, na terenie Polski, wychodzi było z niejednego ....
~inny
2020-02-15 18:19:17
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 4
przykładnie ukarać, odebrać pr.j na 3 miechy, straci prace to może w domu przemyśli co zrobił (mógł się przyczynić do np. śmierci człowieka który czekał na pomoc i zabrakło mu tych paru minut!)
~PRW
2020-02-15 18:02:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie słyszał? Sygnałów też nie widział?
~pasażer
2020-02-15 14:33:54
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kierowcy autokarów i autobusów rejsowych nagminnie, aby nie zasnąć, słuchają głośnej muzyki w kabinie. Na prośby o ściszenie muzyki odpowiadają, że głośna muzyka jest dla bezpieczeństwa pasażerów. Nic dziwnego że nie słyszał syreny karetki.
~Komentarz został usunięty
2020-02-15 12:58:21
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0