Tomasz Siemoniak: Zmiana kandydata? U nas nie ma wodza, który wszystko sam ustali

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-05-15 09:01 | Zmodyfikowano: 2020-05-15 09:02
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Być może jeszcze przed południem władze Platformy Obywatelskiej mają wyłonić nowego kandydata w wyborach prezydenckich. Zarząd partii będzie rozmawiał właśnie w tej sprawie. W Rozmowie Dnia Radia Wrocław poseł Tomasz Siemoniak mówił, że każda decyzja będzie wymagała szerokiej dyskusji w partii:

Jeszcze o 8.30 Tomasz Siemoniak mówił, że jeżeli ma nastąpić zmiana, to najpierw Małgorzata Kidawa-Błońska musi wycofać się z wyścigu o pałac prezydencki.

Po godzinie 9. marszałek Kidawa-Błońska potwierdziła oficjalnie, że z wyborów się wycofuje. 

W gronie najpoważniejszych kandydatów w Platformie Obywatelskiej są Rafał Trzaskowski, Radosław Sikorski i Tomasz Grodzki. 

Prawo i Sprawiedliwość chciałoby, żeby wybory odbyły się 28 czerwca.

Posłuchaj rozmowy:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Yop
2020-05-18 12:35:23
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bardzo dobra decyzja, powodzenia!
~Inny
2020-05-17 15:53:19
z adresu IP: (195.210.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ciekawe czy oni naprawdę uważają że ta cała szopka z odwołaniem wyborów i niby troska o Polaków to tak naprawdę był wybieg aby legalnie wymienić kandydata na takiego który osiągnie od ponad 10%...
~Miki
2020-05-16 22:00:22
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Luka w VAT - dzieło PO+PSL. 200 mld które pozwolili ukraść kolesiom. Kto normalny głosuje na tych nieudaczników?
~jpis
2020-05-16 00:12:22
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
jpis
~Andrzej 64
2020-05-15 14:54:22
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
Siemoniak proszę daj juz spokój zlituj się !!!!
~wyborca
2020-05-15 13:32:23
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Czego by kandydat PO nie nawiwijął to wybory i tak w cuglach wygra Duda.
~fachowiec
2020-05-15 11:21:14
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 9
I tak się kończy wystawianie jako kandydatki na prezydenta Kidawy i zmiana zdania co 2 dni. PO sama się wysłała na śmietnik.
~szarak
2020-05-15 11:12:50
z adresu IP: (89.238.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jakiego kandydata by nie wybrali na pewno duda przegra te wybory, tak samo jak każdy inny kandydat PO. Polacy chcą zmiany układu PO-PIS
~KIDAWY JUŻ NIE MA !!!
2020-05-15 10:46:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
niedługo koniec Platformy !!!!
~prezesie R.
2020-05-15 10:16:39
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: -19
JESTEŚ TAM ?
~PeOwczyki..
2020-05-15 10:12:08
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 5
otrzymały świetny nokdaun ale uśmiałem się...Grodzki na prezydenta i wtedy co nawet jakby wygrał(choć nie ma szans nawet iluzorycznych) zamieszka w Pałacu Prezydenckim z kopert..zapewne ma ich stos w swoim gabinecie będzie z czego budować..
~Grzegorz
2020-05-15 09:31:18
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Szkoda. Ta obecna wersja katastrofy byłaby chyba najbardziej malownicza.