Mirosława Stachowiak-Różecka o Rafale Trzaskowskim: Kłamstwo, cynizm i manipulacja

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-05-25 09:20 | Zmodyfikowano: 2020-05-25 09:24
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Mija 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy. Czy kandydat prawicy ma szansę na reelekcję? Ostatnie sondaże wyborcze wskazują, że na najpoważniejszego kandydata w walce o fotel prezydenta wyrasta Rafał Trzaskowski. Krytycznie o prezydencie Warszawy wypowiadała się w naszym studiu poseł PiS Mirosława Stachowiak-Różecka, która nie uważa Trzaskowskiego za poważnego kandydata:

- Na razie nie ma zgody na protesty – mówiła także w naszym studiu posłanka PiS. W Rozmowie Dnia Radia Wrocław tłumaczyła, że Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie blokowało możliwości protestowania Polakom, ale w stanie epidemii gromadzenie się na ulicach jest niebezpieczne. Tak poseł tłumaczyła zachowanie policjantów, którzy spisywali i karali mandatami uczestników protestów przed siedzibą radiowej Trójki i warszawskiego protestu przedsiębiorców:

Z kolei uczestnicy protestów, zwłaszcza tego przed radiową Trójką, mówili, że były one pokojowe, a policja i tak spisywała i karała uczestników.

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Pewnik
2020-06-15 17:48:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
KOBIETO, W jakim świecie istniejesz?
~aaa
2020-05-29 07:49:24
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
A ja się nie zgadzam. Rafał Trzaskowski wkrótce będzie prezydentem Polski, który swoją prezencją i umiejętnościami sprawi, że Polska rzeczywiście będzie silna. Zna języki, jest blisko ludzi, a nie robi z siebie vipa. Nie można tego powiedzieć o politykach PiS. Proste :)
~Następnym razem głosuj
2020-05-27 14:09:57
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Na Mirkę. Sam widzisz co się dzieje w tym mieście po 30-letnich rządach Zdrojewskiego, Dutkiewicza i Sutryka. Cała Polska się z was śmieje. Jesteście drugim Sopotem.
~KOMPLETNE DNO
2020-05-26 22:21:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
To ludzie, którzy od 30 lat rządzą Wrocławiem - układ deweloperów, bogaczy, celebrytów, którzy zabiorą cały unijny socjal. O prywatyzacji służby zdrowia i Lasów Państwowych już nie wspomnę. To się nazywa syf. Nie będziemy na nich głosować.
~////
2020-05-26 16:54:09
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
ta pani to kompletne dno , ale czego tu wymagać od kogoś kto reprezentuje pis .
~OloBolO
2020-05-26 09:25:23
z adresu IP: (157.25.xxx.xxx)
Ocena: -7
mam nadzieję, że do kolejnych wyborów na prezydenta Wrocławia PiS wystawi inną osobę, gdyż ta pani kompletnie do nich się nie przygotowała i przez nią mamy beznadziejnego Jacusia prezydentem.
~Gosc
2020-05-26 08:29:53
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -10
He he, najpierw warto by uzupełnić braki w wykształceniu aby móc komuś wytykać cynizm i manipulację.
~Bodzio1
2020-05-25 18:14:57
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Panie Dariuszu proszę Pana o bardziej śmiałe i odważne pytania. Już niedługo dobra zmiana.Pozdrawiam.
~Terror Platformy
2020-05-25 18:10:33
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
I innych partii liberalnych mieliśmy 30 lat. Zlikwidowano tysiące polskich firm i zakładów pracy. Platforma rozbijała rodziny zabierając osobom bezrobotnym dzieci do domów dziecka. Za Komorowskiego zarabiało się 3 zł na godzinę. Pracodawcy masowo stosowali mobbing w 98 procent zakładach pracy. Sądy orzekały na korzyść zachodnich korporacji, które okradały Polskę na masową skalę. Dlatego wszyscy będziemy głosować na PIS. Jeszcze jakieś pytania?
~POLACY
2020-05-25 17:44:15
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
MAMY JUŻ DOSYĆ TEGO WASZEGO REŻIMU, TRZYMACIE NAS W DOMACH, PAŁUJECIE, GAZUJECIE, CENZURUJECIE MEDIA, A SAMI MACIE GDZIEŚ TE ZAKAZY, JEŹDZICIE SOBIE NA CMENTARZE, ROBICIE WIECE WYBORCZE, SIEDZICIE SOBIE PO KNAJPACH BEZ ZACHOWANIA ODKEGŁOŚCI. PRECZ Z TEROREM PISOWSKIM!!!!!
~Andrzej 64
2020-05-25 17:18:53
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani Mirko pozdrawiam a komentarzami się nie przejmować komuna nie potrafi nic innego to jest ich cel sprowokować zastraszyć.
~Śląsk
2020-05-25 16:27:36
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -3
Czy już Pani przekonała swego kolegę Mateo I aby po wyborach prezydenckich zmienił nazwę województwa śląskiego na górnośląsko-dąbrowskie lub najlepiej przeprowadził reformę administracyjna poprawiając buzkowy bubel z 1999 roku?
~fachowiec
2020-05-25 16:03:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -8
Propaganda w TV, cenzura w radiu, zakazy zgromadzeń, absurdalne nakazy i obostrzenia, brutalne pacyfikacje pokojowych demonstracji, buta i arogancja władzy. O jakim kraju mowa? Korea Północna? Białoruś? PiSolandia?
~koko
2020-05-25 15:54:54
z adresu IP: (87.75.xxx.xxx)
Ocena: -33
Co Panią łączy z Rafałem H. oskarżonym przez prokuraturę o oszustwa na szkodę PCK? Czy to prawa, że pracuje/pracowała Pani w Supra Brokers która uwłaszcza się na majątku publicznym pobierając prowizję 20% od wygranych w przetargach, gdzie jest tylko jeden oferent na rynku - PZU S.A.? Czy to prawda, że klienci Supra Brokers z sektora publicznego są zmuszani do korzystania z tego pośrednika ubezpieczeniowego przez co składki dla np. szpitali z 1 mln zł rocznie rosną do 1.2 mln zł rocznie?
~Komentarz został usunięty
2020-05-25 15:49:53
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: -17
Komentarz został usunięty
~WSZYSTKO PRZEZ PIS
2020-05-25 15:30:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 23
A tak nam już dobrze było - każdy wysoko postawiony celebryta mógł kraść do woli. Nędza za Platformy panowała, to można było straszyć załogę i masowo zwalniać ludzi. Robotnika nie trzeba było zatrudniać, bo bydlak pracował prawie za darmo, a my elitka bawiliśmy się. PIS przyszedł i to wszystko popsuł. No jakim prawem?
~SZUMOWIN Z PLATFORMY
2020-05-25 15:27:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 22
Na tym forum coraz więcej. Jakie macie pomysły na Polskę? Likwidacja 500 plus? Wprowadzenie płatnej służby zdrowia? Prywatyzacja Lasów Państwowych? Zabieranie dzieci do domów dziecka z powodu ubóstwa, która za waszych rządów powróci?
~Mateusz M
2020-05-25 14:33:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -23
Doradztwo podatkowe, likwidacja spółek. Duże doświadczenie w wprowadzaniu nowych podatków, liczne udane likwidacje spółek, a nawet całych gałęzi gospodarki. Tylko poważne oferty, przyjmuje rozliczenia w działkach na Oporowie.
~PRECZ Z PISEM
2020-05-25 13:56:29
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -19
Baba, która kłamała w dokumentach Państwowej Komisji Wyborczej na temat swojego wykształcenia, śmie teraz bezpodstawnie oskarżać o kłamstwo innych. Wstydź się kobieto! Nigdy nie będziesz rządziła we Wrocławiu. WROCŁAW MIASTEM WOLNYM OD CHSMSTWA PISOWSKIEGO!!
~Jacek K
2020-05-25 13:51:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -27
Usługi kreślarskie. Wykreślam czas antenowy kandydatów niezależnych oraz utwory z list przebojów. 100% satysfakcji.
~Jarosław K
2020-05-25 13:47:36
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -26
Iluzjonista. Od dziecka wykazywał spore zdolności magiczne co udowodnił kradnąc księżyc. Kolejną udaną sztuczką było magiczne zniknięcie pieniędzy z FOZZ. Obecnie ćwiczy tresurę swoich wyznawców, którzy dobrowolnie oddają majątek. Kontakt na priv.
~Jacek S
2020-05-25 13:37:31
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -22
30 mln kart wyborczych tanio sprzedam. Nówka, nie śmigane, trzeba tylko poprawić jedno nazwisko.
~Marek S
2020-05-25 13:36:07
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -19
Budowa wizerunku. Przy mnie każdy wygląda jak lider. Nie mam żadnych uzdolnień, talentu ani własnego zdania. Za to wspaniałe przytakuje i na wszystko się godzę. Tylko priv.
~Zbigniew Z
2020-05-25 13:33:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -24
Matematyk. Doświadczony ekspert liczb ujemnych i płaszczyzn równoległych. Rozwiązywanie problemów równań urojonych też nie jest mi obce.
~kłamstwo cynizm...
2020-05-25 13:32:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -22
...manipulacja. Chyba mówi o swoim ugrupowaniu...
~PRECZ
2020-05-25 12:50:21
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -26
Z REŻIMEM KACZYŃSKIEGO!!! ZA CO ARESZTOWALIŚCIE TĄ DZIĘWCZYNĘ POD TRÓJKĄ?? DLACZEGO KASUJECIE KONENTARZE??
~Nasza
2020-05-25 12:46:33
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: -3
Prezydent
~Komentarz został usunięty
2020-05-25 12:07:26
z adresu IP: (193.31.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Igor Stachowiak
2020-05-25 11:39:07
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -25
Ręczę za polską milicję, ciotka dobrze gada.
~Mirosława S-R
2020-05-25 11:38:23
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -24
Odkupię kilka lat studiów do dyplomu. Skończyłam jakiś kurs ale okazało się że za mało. Kierunek nie ma znaczenia, tylko priv.
~Jadwiga E
2020-05-25 11:34:27
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -17
Handel rezerwami materiałowymi. Tanio sprzedam, drogo kupię. Atesty nie grają roli, zapłacę każdą cenę (i tak kupuję nie za swoje)
~Marek K
2020-05-25 11:31:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -22
Połączenia lotnicze. Codzienne rejsy rodzinne na trasie Warszawa-Rzeszów i z powrotem. Cena do negocjacji.
~Patryk J
2020-05-25 11:31:13
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -25
Pośrednictwo pracy. Duże ekipy pracownicze szybko, korzystne ceny.
~Do Łukasza Szumowskiego
2020-05-25 11:08:02
z adresu IP: (193.31.xxx.xxx)
Ocena: -25
Panie ministrze, przez obostrzenia rządowe byłam zmuszona zamknąć swój zakład fryzjerski na dwa miesiące. Wystąpiłam o wszelkie dotacje w ramach tarczy antykryzysowej, do dzisiaj nie otrzymałam ani złotówki w ramach pomocy. Samotnie wychowuję dziecko, nie mam za co żyć. Czy mógłby mi pan przynajmniej załatwić kontrakt na dostawę maseczek? Posiadam legalnie zarejestrowaną działalność, mogę dopisać do swojego PKD obrót materiałami medycznymi. Wierzę, że skoro udało się instruktorowi narciarstwa, to i ja mogę liczyć na taką pomoc. Czekam z utęsknieniem na odpowiedź. Obiecuję, że będę głosowała na Dudę.
~LIBERAŁOWIE
2020-05-25 11:05:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 28
KRADLI I BĘDĄ KRAŚĆ BARDZIEJ NIŻ PIS.
~Tylko PIS i Różecka !!!
2020-05-25 11:00:26
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 30
Inna opcja chce wprowadzić dla polskich rodzin płatną służbę zdrowia, pracę - 5 zł na godzinę i dziewiętnastowieczny kapitalizm. Pamiętajcie jak byliście poniewierani w pracy za czasów partii liberalnych.
~instruktor narciarstwa
2020-05-25 10:57:48
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -18
sprzedam 5000 sztuk maseczek FFP3, referencje od Łukasza S. ;) Certyfikat zrobimy jaki będzie trzeba ;)
~TYLKO MIROSŁAWA !!!
2020-05-25 10:56:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 30
Kobieto kandyduj ponownie. Masz poparcie połowy miasta już.
~banaś
2020-05-25 10:56:12
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -26
Pokoje na godziny, gwarancja zwrotu VAT. Kontakt na priv
~tutejszy
2020-05-25 10:53:07
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 1
"Kłamstwo, cynizm i manipulacja" i POPISy bandy czworga albo suwerenność i normalność WYBIERAM BOSAK2020
~wyborca
2020-05-25 10:32:01
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 22
Pani posłanka Prawa i Sprawiedliwości Mirosława Stachowiak-Różecka popiera Dudę!
~janek
2020-05-25 09:44:22
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -12
Pani Różecka mineło już 4 lata od czasu audytu rządów PO/PSL w Sejmie - jedno pytanie ile osób siedzi. PiS okazało się taką samą mierną partią jak PO.
~franek
2020-05-25 09:42:39
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 4
PAD - ujawnię aneks WSI, kwota niższa od podatku ect. wszystkie obietnice bez pokrycia. Trzaskowski - ławki z europalet za 1mln, parady LPG Hołownia - obiecam wszystko tylko mnie wybierzcie Kamysz - wczoraj z KO dziś z Kukizem15 powiem wszystko byleby mnie wybrali Biedroń - wolność dla wszystkich ale jak wam pozwolę szczególnie dla tych od LPG Bosak - niskie podatki Wybieram niskie podatki