Baseny szykują się na przyjęcie gości. Co z innymi obiektami?

Elżbieta Osowicz, GN | Utworzono: 2020-05-27 13:00 | Zmodyfikowano: 2020-05-27 13:01
Baseny szykują się na przyjęcie gości. Co z innymi obiektami?  - fot. Elżbieta Osowicz
fot. Elżbieta Osowicz

Za niewiele ponad tydzień będzie można już iść na basen. Jak mówi rzeczniczka wrocławskiego Aquaparku Anna Lisowska wszystko jest już gotowe na przyjęcie gości:

Także wiceprezes Aquaparku Paweł Rańda czeka już na pierwszych gości:

Zarządzają wrocławskim Parkiem Wodnym czekają jeszcze na szczegółowe wytyczne dotyczące wpuszczania klientów. Na pewno będzie ich na razie mniej niż przed pandemią. Rocznie wrocławski Aquapark odwiedzało 2 miliony gości.

Burza mózgów teraz w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu - wczoraj instytucja poinformowała o odwołaniu czerwcowych koncertów, dziś już wiadomo, że od 6 czerwca placówki kulturalne będą mogły przyjmować widzów. Jak mówi rzeczniczka NFM Agnieszka Frei nie wiadomo czy da się wrócić do czerwcowych planów. Rzecznik Urzędu Miejskiego Przemysław Gałecki dodaje, że nadal obowiązuje decyzja prezydenta o odwołaniu lub przeniesieniu imprez planowanych na wakacje, bo nie da się ich zorganizować w tydzień. Jeśli jednak ktoś będzie chciał teraz zorganizować koncert czy spektakl i spełni wszystkie warunki może to oczywiście zrobić.

Z kolei Kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu poinformowało, że otworzy się w drugiej połowie czerwca. Szczegółowy termin zostanie podany wkrótce. W komunikacie poinformowano, że obiekt potrzebuje więcej czasu na przygotowanie się do przyjęcia widzów. 

Teatr Capitol deklaruje, że w czerwcu zagra dla publiczności. Jak mówi rzeczniczka Joanna Kiszkis, nie będą to wielkie musicale, raczej kameralne przedstawienia. Szczegółowy plan przedstawień i nowe zasady mają być opublikowane w przyszłym tygodniu. Na razie wiadomo, że na widowni może być zajętych maksymalnie 50% miejsc.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.