Rafał Trzaskowski na Dolnym Śląsku: "Musimy odbudować wspólnotę"

Bartosz Szarafin, jk | Utworzono: 2020-06-13 20:13 | Zmodyfikowano: 2020-06-13 20:14
A|A|A

fot. Bartosz Szarafin

Podczas przemówienia Rafał Trzaskowski kilkukrotnie podkreślał rolę wspólnoty wśród obywateli:

Zwrócił też uwagę, że pandemia pokazała problemy Polaków:

Rafał Trzaskowski podkreślił też rolę samorządów i współpracy z Unią Europejską w rozwoju kraju. Podziękował za blisko 2 mln podpisów zebranych w 5 dni i zwrócił uwagę na nierówne szanse w prowadzeniu kampanii. Na koniec spotkania zaapelował do wszystkich, by aktywnie uczestniczyli w wyborach.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda na Dolnym Śląsku 

Po spotkaniu z mieszkańcami, w ratuszu Rafał Trzaskowski spotkał się z samorządowcami z regionu. Kandydat na prezydenta Polski odwiedzi jutro Jelenią Górę, Legnicę i Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~tutejszy
2020-06-14 13:45:53
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: -1
BOSAK2020 albo POPISowi komornicy na usługach ambasad - wybieram BOSAK2020
~Andrzej 64
2020-06-14 13:27:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
J.... K.... Zdrajców
~Kukuruku
2020-06-14 08:48:47
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 13
Proszę mi wyjasnic... Dlaczego Pan Sutryk"zaprasza"na spotkanie z Panem Trzaskowskim ?czyli jest to bezpieczna inicjatywa...a dzieci w przedszkolu mimo wszelkich restrykcji sanitarnych nie mogą przynosic do przedszkola swojego pluszaka lub lezec na swojej poduszce? Pomijam absurd zakazu przebywania przez dzieci na placu zabaw ktory znajduje się na terenie placówki! Przecież,kazdy rodzic musiał przedstawic oświadczenie,nikt nie jest anonimowy...dzieci jest garsta?! Pan Sutryk od początku nawoływał do pozostania w domach,a teraz przyszly wybory(pomijąc wszelkie sympatie i antypatie) i nawołuje do spotkania! ??? Przecież działalnością przedszkoli zajmuje sie Samorząd?!
~popieramPIS
2020-06-14 07:25:35
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie będę głosował na Trzaskowskiego!
~Łelgiebe T.
2020-06-14 02:24:28
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 5
i dziesiątki tysięcy z Lampeduzy.
~Ojj
2020-06-14 00:49:02
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Widać, że w szeregach panujących panika. Polska jest podzielona mniej więcej pół na pół, więc kohabitacja - nasz prezydent, wasz premier lub odwrotnie - byłaby
~Nik
2020-06-13 21:39:25
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Za PO-Trzasskowskich (2009-15) dochód państwa spadł o -4%. Za DUDY wzrósł +34%. PO podnosiło podatki, PiS nie..Źródło: Wikipedia budżet państwa w Polsce. Głos na Trzaskowsski to głos na ZERA. Ba!PiS obniżył podatki a PO-Trzaskowsskie podnosiły...Mimo tego za POwców dochody spadały. Czyli głos na POwca Trzaskosia to głos na ZERA. Sprawdź sam: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki.w
~Nik
2020-06-13 21:39:07
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Za PO-Trzasskowskich (2009-15) dochód państwa spadł o -4%. Za DUDY wzrósł +34%. PO podnosiło podatki, PiS nie..Źródło: Wikipedia budżet państwa w Polsce. Głos na Trzaskowsski to głos na ZERA. Ba!PiS obniżył podatki a PO-Trzaskowsskie podnosiły...Mimo tego za POwców dochody spadały. Czyli głos na POwca Trzaskosia to głos na ZERA. Sprawdź sam: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki.a
~Nik
2020-06-13 21:38:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 102
Za PO-Trzasskowskich (2009-15) dochód państwa spadł o -4%. Za DUDY wzrósł +34%. PO podnosiło podatki, PiS nie..Źródło: Wikipedia budżet państwa w Polsce. Głos na Trzaskowsski to głos na ZERA. Ba!PiS obniżył podatki a PO-Trzaskowsskie podnosiły...Mimo tego za POwców dochody spadały. Czyli głos na POwca Trzaskosia to głos na ZERA. Sprawdź sam: wikipedia budżet państwa w Polsce , jest tam tabelka i linki.
~Lolo p..dolo ver. 2.0
2020-06-13 20:53:37
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
To ja już chyba wolę Budynia.... Aczkolwiek zawsze mogłoby być gorzej - przynajmniej nie wystawili Sutłyka ;)