Piłkarki ręczne Zagłębia Lubin powróciły do treningów

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2020-07-15 19:57 | Zmodyfikowano: 2020-07-15 19:58
A|A|A

fot. Halina Trzeciak

Przed nowym sezonem w żeńskiej drużynie doszło do sporych zmian kadrowych. Z zespołem pożegnały się: Zuzanna Ważna, Małgorzata Buklarewicz (obie KPR Kobierzyce), Małgorzata Trawczyńska (Piotrcovia), Marketa Hurychova (Francja), Klaudia Pielesz, Agnieszka Jochymek oraz Agata Wasiak. W Zagłębiu od nowego sezonu natomiast zagrają: Joanna Drabik, Patrycja Świerżewska, Karolina Kochaniak, Adriana Kurdzielewicz i Katarzyna Drzemicka.

Przez pierwsze dwa tygodnie lubinianki trenować będą 2-3 razy dziennie, później zejdą do dwóch jednostek treningowych jednego dnia. Zajęcia będą zróżnicowane i odbywać się będą na siłowni, basenie, stadionie oraz w hali. Nie zabraknie również zajęć na piasku.

W sierpniu lubinianki czeka więcej zajęć z piłką w hali, a także mecze kontrolne. Zagłębie zmierzy się między innymi z Piotrcovią Piotrków Trybunalski, czy KPR-em Kobierzyce.

Grę o stawkę podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej rozpoczną w czwartek 3 września, kiedy rozegrają w Gnieźnie Finał Pucharu Polski z Młynami Stoisław Koszalin. 3 dni później Miedziowe rozpoczną rywalizację o ligowe punkty.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama