Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Anna Mikołajczyk, BT | Utworzono: 2020-07-21 14:19 | Zmodyfikowano: 2020-07-21 14:20
A|A|A

fot. mat. prasowe

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.

“Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym.” - zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

“Już po raz piąty, bierzemy udział w Biegu Firmowym, a trzeci raz z rzędu występujemy w roli Partnera Strategicznego. To jedno z tych wydarzeń, w które nasi pracownicy chętnie się angażują, w myśl postawy ‘support through sport’. I chociaż tegoroczna edycja jest inna od poprzednich, to i tym razem możemy liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy z telefonami w rękach, pobiegną na rzecz chorych dzieci. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, możemy okazać realną pomoc potrzebującym.” - mówi Roksana Aneta Obuchowska-Waslicka, Co-head Poland Communications w Credit Suisse

Więcej o podopiecznych znajdziesz tutaj.

Przedstawiamy Bieg Firmowy: Remote Edition.

Organizator: Fundacja Everest
Realizator: Grupa Eventowa Compani
Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl
Partner Technologiczny: Deviniti

Już dziś zapisz swoją drużynę na: biegfirmowy.pl/rejestracja/
Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego na których udostępniane są najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji.
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/210484366651834/
Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy/
Instagram: instagram.com/biegfirmowy/
LinkedIn: linkedin.com/company/biegfirmowy/

#całeżyciewbiegu #remoteedition

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama