Sparingowe derby znów dla szczypiornistów Zagłębia

BT, materiały prasowe | Utworzono: 2020-08-01 19:05

W przeciwieństwie do środowego meczu w Lubinie, gdzie byliśmy świadkami dwóch różnych połów (w pierwszej 17:14 dla Chrobrego, w drugiej 16:10 dla Zagłębia), tym razem to lubinianie prowadzili niemal przez całe spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Miedziowych – 17:8. W drugiej gospodarze zniwelowali straty do dwóch bramek (22:24) na dziesięć minut przed końcem, ale ostatnie fragmenty znów należały do podopiecznych Jarosława Hipnera i Igora Czebrova. Niemal połowę bramek w dzisiejszym meczu zdobyło trio Tokaj-Hajnos-Sroczyk.

MKS Zagłębie Lubin – SPR Chrobry Głogów 26:31 (8:17)

Zagłębie: Bartosik, Wiącek, Schodowski – Marciniak 1, Adamski, Netz 3, Sroczyk 5, Stankiewicz, Hajnos 5, Kupiec 1, Chychykalo 3, Bogacz 2, Pietruszko 1, Tokaj 6, Drobiecki 3, Duszyński, Pawlaczyk 1.