Remis w towarzyskim meczu Zagłębia z Chrobrym

Robert Skrzyński | Utworzono: 2020-09-04 13:10

W sparringowym meczu dolnośląskich drużyn piłkarskich KGHM Zagłębie Lubin zremisowało z Chrobrym Głogów 1:1.

Prowadzenie dla Zagłębia tuż przed przerwą zdobył Łukasz Poręba, wyrównał na 5 minut przed zakończeniem meczu z rzutu karnego Oliver Praznovski.

Zagłębie ma przerwę w rozgrywkach w związku ze zgrupowaniem kadry, a mecz Chrobrego z Radomiakiem został przełożony na 16 września.

KGHM Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)

Łukasz Poręba 45 - Oliver Praznovsky 85k

Zagłębie: Forenc (61' Bielikow) - Wójcicki (61' Chodyna), Simić (61' Jończy), Reese (61' Kruk), Bartolewski (61' Balić) - Sypek (61' Bednarczyk), Żubrowski (61' Baszkirow), Poręba, Starzyński (61' Czuban), Szysz - Mraz (61' Sirk).

Chrobry: Makuchowski - Michał Ilków-Gołąb (46' Ratajczak), Juraszek (46' Praznovsky), Michalec, Stolc (60' Antochów) - Bryła, Cywka, Kolenc (46' Banaszewski), Machaj (46' Mandrysz), Piła (46' Ziemann) - Lebedyński (46' Kowalczyk).