Czy pandemia istnieje? Zdaniem niektórych to fikcja

Jarosław Wrona, DK | Utworzono: 2020-09-11 17:53 | Zmodyfikowano: 2020-09-11 17:54
A|A|A

fot. Jarosław Wrona

Zachęcali do odłączenia się od mediów i ściągnięcia maseczek. Gościem specjalnym była dr. Anna Martynowska. Lekarka z Lądka - Zdroju za to, że w mediach przekonywała, iż testy na COVID-19 nie mają żadnych wartości diagnostycznych, a koronawirus nie istnieje, została zawieszona w prawach wykonywania zawodu na pół roku. W Kłodzku potwierdziła swoje teorie i jak powiedziała Radiu Wrocław, Państwo w tym przypadku nie powinno reagować:

Wśród kilkudziesięciu mieszkańców Kłodzka uczestniczących w proteście, zdania co do istnienia koronawirusa są podzielone:

Protest odbył się przy obserwacji służb, które nie ingerowały w odbywające się pokojowo zgromadzenie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~niebrzydkijacekkameralnie
2021-06-10 19:51:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
śmieją się ch*je do czasu aż ktoś z nich nie zachoruje
~Obywatel
2020-10-23 11:10:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Korona wirus to brednie i zarabianie kasy na obywatelach .
~Doc.
2020-09-16 22:10:38
z adresu IP: (185.244.xxx.xxx)
Ocena: -2
Szkoda mi ludzi którzy do mnie mówią "co Ty covid? przechodziłeś ciężką grypę..." Przykro mi że kolegów/znajomych muszę w takim momencie traktować jak idiotów. W wieku 44 lat ktoś mi chce powiedzieć jak wygląda grypa czy przeziębienie BRAWO! Chciałbym żeby chociaż na chwilę Ci którzy w nic nie wierzą poczuli się tak jak ja w czasie choroby i wtedy byśmy pogadali. Wirus po wszystkim zostawił na płucach pamiątki onkologiczne,które w głowie i w życiu mi przestawiły stery... Moje zdanie jest takie : wirus jest,lecz kontrola ludzi też,ale to wszystko jest w powijakach - nieudolne. Kontrole policji są prawie bez sensu,sanepid słabo się spełnia - ach szkoda gadać-temat rzeka.PZDR
~Jan Miodek 2
2020-09-12 18:49:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wirus jest groźny dla niewielkiej części populacji, podobnie jak wirus grypy. Zgadzam się z opinią, że panikę nakręciły media, rajcując się licznikami zgonów, politycy podkręcili i zaczął się karnawał idiotyzmów, takich jak zakaz wstępu do lasu czy dystans dla członków rodziny. Rozwalono gospodarkę, więc nikt się nie przyzna, że tzw. lockdown było strzelaniem z armat do komarów. O przepisach pisanych na kolanie, rozporządzeniach łamiących ustawę, ograniczanie wolności na podstawie decyzji administracyjnej NIE DORĘCZANEJ osobie zainteresowanej tylko przekazywanej telefonicznie nawet nie wspominam, To są standardy białoruskie.... Smutne, że ludzie tak łatwo dali się ogłupić i zastraszyć. Grypa też zabija, WZW zabija.....
~wowka54 r.
2020-09-12 18:28:03
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak czytam większość postów to przestaje wierzyć,że 05.04.20 w Castano Primo zmarł mój wspaniały kolega. Pojadę sprawdzić. Dzięki za tę bezcenną dawkę optymizmu.
~J23
2020-09-12 09:07:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jednak znalazła się jedna kretynka co wierzy w pandemię
~Podatnik
2020-09-12 08:16:21
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 3
Brawo dla odważnych!!! Media rozdmuchały p(l)andemię z wirusa, który w 95% daje bezobjawowy przebieg tzw. zarażena. Politycy to ciągną dalej, bo mają sporo korzyści. Teraz znowu próbują uchwalić ustawę bezkarność+ za działania covidowe.
~Damian
2020-09-12 08:13:32
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wszystkie media kłamią a głupi lud ślepo w to wierzy i nie potrafi samodzielnie myśleć. Nawet liczba protestujących jest podana błędnie, bo było na oko najmniej 300 osób, a nie kilkadziesiąt
~Kanikadze
2020-09-12 01:20:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie żeby coś ale pierwsze nagranie głosowe jest zmontowane :)
~Zdejmicie
2020-09-12 01:09:15
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kagańce z mózgów ! To do Was Wrocławianie.
~xx2
2020-09-11 23:56:16
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 2
Rzad i media zrobily wszystko aby cala ta sytuacje doprowadzic do skrajnego absurdu. W imie Covid moja corka ma religie ale nie ma angielskiego bo jest pandemia. Rozumiem ze katechetka nie zaraza a pani z angielskiego tak. Wesela tez moga wlasciwie bez ograniczen sie odbywac, dyskoteki tez, kar nie ma. Mysle ze bardzo wielu grupom ta niby pandemia jest na reke.
~Haha
2020-09-11 20:59:12
z adresu IP: (81.102.xxx.xxx)
Ocena: -3
Znachorka i jej teorie spiskowe haha
~ANDRZEJ
2020-09-11 20:55:05
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 7
Brawo Pani Anna MARTYNOWSKA, brawo organizatorzy????????????
~fachowiec
2020-09-11 19:58:22
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
Nie ma i nigdy nie było żadnej epidemii. Niektórzy wreszcie otwierają oczy.
~lonia
2020-09-11 19:20:57
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 6
niestety mają rację i lekarka i ludzie na Jasnej Górze dożynki skupisko ludzi bez masek i rządzący też nie mieli masek, piknik w Toruniu u Rydzyka wszyscy się bawili bez masek więc gdzie ta epidemia