Górnik przegrał w Wodzisławiu

| Utworzono: 2010-09-25 21:22 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Polkowiczanie długo zdecydowanie przeważali w pierwszej połowie, ale nie wykorzystali kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki.

W drugiej połowie śmielej zaatakowali przeżywający kryzys gospodarze. Dopięli swego w 70. minucie Sebastiana Szymańskiego pokonał Andrzej Rybski.

Górnik po przerwie zaprezentował się słabo, a Odra spokojnie mogła strzelić jeszcze kilka bramek. Skończyło się skromnym zwycięstwem 1:0.

Odra Wodzisław Śląski - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Rybski 70

Odra: Michał Buchalik - Michał Chrabąszcz, Błażej Radler, Daniel Tanżyna, Mateusz Szałek - Koba Szalamberidze (90, Kamil Kuczok), Krzysztof Markowski, Szymon Jary, Jan Woś (77, Marek Sobik) - Dawid Hanzel (66, Samuelson Chukwuma Odunka), Andrzej Rybski.

Górnik: Sebastian Szymański - Daniel Małkowski, Petr Pokorný, Krzysztof Smoliński, Marek Opałacz - Damian Piotrowski (76, Łukasz Sierpina), Daniel Chyła, Damian Ałdaś, Kamil Wacławczyk, Łukasz Małkowski (73, Paweł Żmudziński) - Mateusz Piątkowski (64, Kamil Biliński).