Wampiriada Uniwersytetu Wrocławskiego

RW, WK | Utworzono: 2020-10-16 09:09 | Zmodyfikowano: 2020-10-16 09:10
A|A|A

fot. mat. prasowe

Wampiriada to cykliczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów, promujący bezinteresowne pomaganie innym poprzez oddawanie krwi, zapisy do bazy potencjalnych dawców szpiku oraz szerzenie idei ratowania życia. Działamy w myśl zasady: „1 donacja = 3 życia!”.

Hasło jesiennej edycji projektu to „Żądni krwi”. Poprzez hasło chcemy pokazać, że szczególnie teraz, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii krew jest wyjątkowo potrzebna. Pragniemy także przekonać i edukować, że oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne i zachęcać do pomagania.

W tym roku ze względu na trudną i niepewną sytuację na uczelniach Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego postanowiło wyjątkowo akcję zorganizować w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ulicy Czerwonego Krzyża 5/9. Dzięki temu możemy też zapewnić, że wszystkie normy sanitarne zostaną całkowicie zachowane.

Dlatego też zainteresowane udziałem w akcji osoby zachęcamy do zapisu w specjalnie stworzonym formularzu, który znajdą Państwo pod  tym adresem. Zapisanie się pozwoli nam lepiej zaplanować przebieg akcji i uniknąć kolejek dla osób czekających na donację.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama