Wisła - Śląsk: Będzie lepiej?

| Utworzono: 2010-09-30 22:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Debiut Orest Lenczyka nie będzie łatwy. Śląsk zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków, drużyną, która może nie porywa swoją grą w tym sezonie, ale to wciąż jeden z kandydatów do mistrzowskiego tytułu.

Nie chcę niczego psuć - mówił na początku tygodnia Lenczyk, który przyznał, że nie zrobi rewolucji w składzie, bo to może nie mieć dobrego wpływu na grę drużyny. Wszystko jednak wskazuje, że zmiany w wyjściowej jedenastce będą, a przede wszystkim będzie zmiana taktyki. 4-4-2 Ryszarda Tarasiewicza, zastąpi 4-3-3 lub 4-2-3-1.

Posłuchaj zapowiedzi Roberta Skrzyńskiego:

Krakowska Wieża Babel na pewno jest zespołem, któremu można urwać punkty. Zagraniczny zaciąg na razie gra dużo słabiej od zawodników, którzy stanowili o sile Białej Gwiazdy w poprzednim sezonie. Trener Robert Maaskant pracuje z Wisłą stosunkowo niedługo i wciąż szuka złotego środka.

Nie zmienia to faktu, że Wisła ma spory potencjał w ofensywie. A gra w obronie to w tej chwili największy problem Śląska. Wrocławianie tracą dużo goli i popełniają dziecinne błędy. Czy nowy trener zdoła tak przemeblować defensywę, by ta zagrała lepiej? I czy nowa taktyka w ataku przyniesie skutek? Na te pytania poznamy odpowiedź w piątkowy wieczór.

Spotkanie Wisły ze Śląskiem rozpocznie się o godz.20.00. Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Zapraszamy!

 

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama