Imponujący początek CCC

| Utworzono: 2010-10-03 00:12 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Drużyna Krzysztofa Koziorowicza sezon rozpoczęła od meczu drugiej kolejki, bo mecz pierwszej serii spotkań został przełożony. Inauguracja rozgrywek przed własną publicznością wypadła okazale. CCC wygrało z AZS-em 78:44.

Mecz był pozbawiony emocji. Różnica klas na parkiecie była widoczna od pierwszej kwarty, po której „Pomarańczowe” prowadziły już różnicą 11 punktów. Przewaga rosła z każdą minutą, bo akademiczki nie miały żadnego pomysłu na zatrzymanie polkowiczanek.

Dobrze zaprezentowały się Jene Morris i Sharnee Zoll, ale najlepszą zawodniczką na parkiecie była Małgorzata Babicka, która zdobyła 16 punktów.

Na razie o potencjale CCC trudno jednak mówić. Trzeba będzie poczekać do meczu z lepszym rywalem.

CCC Polkowice - INEA AZS Poznań 78:44 (22:11, 18:8, 19:14, 19:11)

CCC Polkowice - Małgorzata Babicka 16, Jene Morris 14, Amisha Carter 13, Sharnee Zoll 10, Joanna Walich 9, Justyna Jeziorna 8, Anna Pietrzak 6, Agnieszka Majewska 2, Iwona Hołtyn 0, Paula Światowska 0.

INEA AZS Poznań - Candice Champion 15, Agnieszka Makowska 10, Elżbieta Mowlik 6, Britney Hodges 4, Patrycja Mazurczak 4, Joanna Kędzia 2, Aneta Kotnis 2, Żaneta Durak 1, Kinga Woźniak 0, Weronika Idczak 0, Julia Adamowicz 0, Daria Marciniak 0.