Wrocław: Kolejne manifestacje po wyroku TK w sprawie aborcji

Dorota Kuźnik, el | Utworzono: 2020-10-31 19:39 | Zmodyfikowano: 2020-10-31 19:40
A|A|A

fot. D. Kuźnik

O godzinie 18 na wrocławskim Rynku rozpoczęło się wspólne śpiewanie pod hasłem "Pieśni synchronizujące cykle". - Nie ma bardziej pokojowego sposobu na manifestowanie swoich poglądów niż śpiew - mówili uczestnicy: 

W ramach akcji znicze i chryzantemy zapłonęły przed siedzibą PiS przy placu Solidarności. Sobota to także protest samochodowy - uczestnicy wystartowali z parkingu przy Bardzkiej, meta była w Leśnicy. Przypomnijmy: protesty trwają w całej Polsce od zeszłego czwartku, to sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego prawo aborcyjne.

ZOBACZ: Wrocław: Prokuratura o podejrzanym o atak na dziennikarkę: "zastosowano wolnościowe środki"

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~trbrf
2020-11-01 16:12:52
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -3
Lewica gromadzi się w tłumie, aby potem roznieść zarazę po mieście i województwie. W ten sposób będąc żywą bombą biologiczną wyeliminują część osób starszych czyli konserwatywnych. Chytry plan!
~Zapracowany
2020-11-01 12:45:49
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -3
Do roboty!!!
~***** ***
2020-11-01 10:46:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 17
***** ***
~Stoliczna
2020-11-01 10:25:19
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 0
Lewacko-POlszewickie hamstwo i skundlone matolstwo. Lekarstwem dla uczestniczek Strajku Kobiet jest powszechna i darmowa sterylizacja połączona z zakazem adopcji dzieci. Czarne macice mogą co najwyżej adoptować zwierzęta ludzkie. PS. Żal młodych dziewczyn, które prędzej czy też później zostaną kopnięte przez SLD, PK, PSL, Wiosnę, Razem i media głównego ścieku w zadek. Jak wybory za TRZY lata wygra tzw. totalna targowica POlszewicka to kobiety w nagrodę otrzymają podniesienie wieku emerytalnego do 69 lat.
~WKS
2020-11-01 10:11:33
z adresu IP: (195.243.xxx.xxx)
Ocena: 9
Uwaga PiSowska farma trolli pisze komentarze w całym necie.
~popieramPIS
2020-11-01 07:55:29
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -11
Popieram działania Polskiego Rządu! Demonstrację uważam za szkodliwą.
~KONRAD
2020-10-31 22:32:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -8
Na długie COVID-owe jesienne wieczory codziennie korona party.To jedyna propozycja jaką mają lewicowi radykałowie dla młodzieży.Prędzej czy później przez pandemię te korona party zamienią się w danse macabre.
~ront
2020-10-31 22:28:24
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ale przecież liczni politycy, samorządowcy i media to popierają.I to jest straszne ! ci licealiści , kilkunastoletnie dzieci, domagające się prawa do aborcji na życzenie , w dodatku w tak niesłychanie ordynarny sposób - to zgroza !
~Inżynier
2020-10-31 20:32:09
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 14
To są strajki młodzieży, której się nudzi, najpierw się napiją, potem tańczą i bluzgają. Ciakawe o ile wzrosła sprzedaż alkoholu przed tymi strajkami?
~Wrocławianin
2020-10-31 20:15:33
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 15
Przecież ten wyrok wskazał jedynie niezgodność ustawy z Konstytucją, co było oczywiste dla każdego umiejącego czytać ze zrozumieniem. Za te bezsensowne zadymy powinien ktoś odpowiedzieć.
~bera
2020-10-31 20:13:29
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ach, cóż za romantyczny "Panieński wieczór" Z jakąż rozkoszą zadźgam dzidziusia!Wieszaczkiem !