Porażka #VolleyWrocław po wyrównanym meczu

Wojciech Klich | Utworzono: 2020-12-01 00:48 | Zmodyfikowano: 2020-12-01 08:33

Faworytem meczu były przyjezdne, które chciały podtrzymać serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Wrocławianki jednak po dwóch wygranych były pewne siebie, co było widać na parkiecie.

Wszystkie sety były bardzo wyrównane, łącznie z tie-breakiem. W pierwszej partii wygrały łodzianki 25:21. W drugim secie to wrocławianki prowadziły grę i wydawało się, że bez większych problemów doprowadzą do remisu w meczu. Końcówka seta pokazała jednak, że zawodniczki Budowlanych nie bez powodu są obecnie jedną z mocniejszych ekip w lidze. Ostatecznie Volley wygrał do 22.

W trzecim secie podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego poszły za ciosem i wyszły na prowadzenie. Nie obyło się co prawda bez problemów, ale dobra gra w przyjęciu pozwoliła zaskoczyć przyjezdne i wygrać tę partię do 23. Budowlani jednak odpowiedzieli błyskawicznie i doprowadzili do remisu. Choć wrocławianki walczyły, to jednak spokój w końcówce seta zadecydował, że to łodzianki zwyciężyły do 22.

W tie-breaku wrocławiankom zwyczajnie chyba już zabrakło sił. Wyczerpujące spotkanie zwycięsko zakończyły przyjezdne, które wygrały w decydującej partii 15:12.

#VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 25:22, 25:23, 22:25, 12:15)