Robert Biedroń: Grozi nam biedabudżet. (...) Hipokryzja prawicowych polityków to standard

Dariusz Wieczorkowski | Utworzono: 2020-12-04 09:20 | Zmodyfikowano: 2020-12-04 09:24
A|A|A

fot. RW

Weto unijnego budżetu będzie katastrofą dla Polski i Dolnego Śląska - komentował na naszej antenie europoseł Robert Biedroń. Lider Wiosny mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław, że liczy na zmianę decyzji polskiego rządu i zaakceptowanie wieloletniego budżetu Unii Europejskiej:

Polska i Węgry sprzeciwiają się przyjęciu rozporządzenia ws. uwarunkowania funduszy unijnych od przestrzegania praworządności.

Ostatnio w Brukseli wybuchł skandal obyczajowy z udziałem europosła węgierskiego Fideszu. Robert Biedroń nie dziwi się, że na gorącym uczynku przyłapywani są politycy prawicowi. Komentował, że ich hipokryzja to standard:

Pytaliśmy także Robert Biedronia, czy dalej popiera Martę Lempart, liderkę Strajku Kobiet:

Czy możliwy jest jeszcze kompromis aborcyjny w Polsce. Zdaniem Biedronia Polacy wychodząc na ulice pokazali, jakie mają zdanie i nie trzeba w tej sprawie przeprowadzać w kraju referendum:

Na koniec zapytaliśmy Roberta Biedronia, czy Lewica jest gotowa przyjąć na swój pokład Pawła Kukiza i jest w stanie zaakceptować jego postulaty:

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~lou
2020-12-06 18:37:22
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zdejmijcie wreszcie z tej strony ten " autorytet", bo patrzeć nie można !
~KTO GO WYBIERA?
2020-12-05 11:37:42
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Mieszkańcy Słupska, do dziś plują sobie w brodę, że wybrali go na prezydenta. Napisz w punktach, co zrobił dla zwykłych ludzi?
~Bezpartyjny
2020-12-04 17:45:17
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -5
"Piszta co chceta" ale jednak "Go" wybierają!
~Komentarz został usunięty
2020-12-04 17:25:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Rafal
2020-12-04 13:42:12
z adresu IP: (78.152.xxx.xxx)
Ocena: 8
Biedroń też brał udział w homoseksualnych orgiach. Na to idą nasze podatki, na zabawy seksualne dewiantów, zamiast na leki dla mojej matki i ten $#%&@# ma czelność żyć na nasz koszt!
~NIE ŚMIEJCIE SIĘ Z NIEGO
2020-12-04 12:59:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
To przecież też człowiek
~robotnik małointeligentny
2020-12-04 11:25:18
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 7
Prawdomówność Biedronia polega jak zawsze na mówieniu wyłącznie półprawdy. Ciekawe dlaczego mówiąc o tej orgii w Brukseli nie powiedział że to była orgia gejowska ? I oczywiście ten europoseł węgierski był jednym z kilkudziesięciu jej uczestników. Tak wygląda parlament europejski, nie będę pisał dokładniej co o nim sądzę, bo to zostanie zaraz skasowane, a i tak niczego nie zmieni - tak wygląda plebejska demokracja zalewająca część świata, a zwłaszcza Europę. Byłoby ciekawe gdyby Biedronia tak wspierającego Lampart zamknięto wspólnie z nią na jakieś 3 miesiące w całkowitym zamknięciu (kwarantannie)....?
~AjWaj
2020-12-04 10:49:33
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 8
Pan Biedroń to zawodowy bolszewik i sodomita, który niczego sensownego nie zrobił dla ludzkości. Tacy ludzie nie mają żadnych wartości. Nie chcę żyć w świecie wg Pana Biedronia, ponieważ jest to droga donikąd. Pani Lempart za swoje działania ostatecznie powinna trafić do więzienia, ponieważ łamie prawo w Polsce!
~Andrzej 64
2020-12-04 10:32:56
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jak można zapraszać p.... bolszewie do studia
~wrocławianin
2020-12-04 09:39:06
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Marta Lempart jest odpowiedzialna za śmierć 12 policjantów na kowid. Wzrost zachorowań w Policji łączony jest z zabezpieczaniem zgromadzeń publicznych. Na zadymach strajku kobiet nie ma mowy o przestrzeganiu bezpiecznej odległości, a sama Marta Lempart pluła przez maskę na policjanta, co widać na nagraniu.