Wieczór zDolnego Śląska: Co mówią karty?

Katarzyna Górna-Drzewosz, WK | Utworzono: 2020-12-18 21:07 | Zmodyfikowano: 2020-12-18 21:15
A|A|A

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Gośćmi Katarzyny Górnej-Drzewosz w "Wieczorze zDolnego Śląska" byli Monika Patkowska, która woli nazywać siebie bardziej szeptuchą niż wróżką i Sławomir Prusakowski, psycholog z Uniwersytetu SWPS.

POSŁUCHAJ:

Część 1:

Część 2:

Część 3:

Część 4:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zwykle
2020-12-22 09:15:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Najbardziej zakłamanym klientem jest polityk, nic go nie interesuje oprócz jednej kwestii - ja i jak nie wypaść z gry - . Oczywiście pasożyt żyjàcy na czyjś koszt zawsze dorabia do tego ideologię o służbie dla narodu, o racji stanu, o roli kościoła , o czymkolwiek po to aby być przy korycie i żreć.
~Ogłupiania ciąg dalszy
2020-12-21 12:47:58
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -1
Kto korzysta z "usług" wróżek, sam sobie szkodzi. W głowie się nie mieści, że coś takiego jak wróżbita czy radiesteta jest wpisane na listę zawodów w Polsce. Ogólnie, cała ezoteryka potrafi nieźle zryć życie, szczególnie że są na nią podatni specyficzni ludzie pozbawieni zmysłu/nie nauczeni krytycznego myślenia (najczęściej kobiety w wieku 50+, choć zdarzają się znacznie młodsze, ale tutaj chodzi raczej o tantiemy z youtube). Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem, ale w przypadku okultyzmu jest odwrotnie. :-)
~Jeremiasz
2020-12-21 09:51:19
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
„Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by ... uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. "
~KONRAD
2020-12-21 00:55:17
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
***** ***! Jeszcze jakieś pytania?
~Ania
2020-12-19 15:12:35
z adresu IP: (192.166.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani Monika jest przede wszystkim bardzo serdeczną i empatyczną osobą, która zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi . Nikogo nie zostawi w potrzebie. Cieszę się całym sercem, że są na świecie jeszcze tacy ludzie, choć jest ich niestety bardzo mało. Jestem szczęśliwa, że udało mi się na swojej drodze spotkać Panią Monikę, która odmieniła moje życie na lepsze. Po stokroć dziękuję Pani Moniko :) . Pozdrawiam serdecznie :)
~Kar
2020-12-19 13:24:55
z adresu IP: (2.204.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wspaniala osoba, pomocna, życzliwa ❤️
~Karolina
2020-12-19 13:24:32
z adresu IP: (2.204.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wspaniala osoba, pomocna, życzliwa.... ❤️
~Aga
2020-12-19 09:21:15
z adresu IP: (195.46.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pani Monika serdeczna, mądra i ciepła Osoba. Jak nie byłam przekonana tak teraz czym prędzej skorzystam z porad Pani Szeptuchy.
~Monika MN
2020-12-19 09:15:20
z adresu IP: (84.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Monia jest wyjatkowa :) ma w sobiemnostwo empatii , doradzi, podpowie ktora droga najlepiej isc czego sie wystrzegac . Tak naprawde i tak zawsze to my podejmujemy decyzje . Jednak czasem potrzebujemy takiego poztywnego bodzca, energii. A to wlasnie daje nam Monia
~Karolina belfast
2020-12-19 09:08:14
z adresu IP: (109.144.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pani Monika wspaniała
~Urszula
2020-12-19 00:41:59
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pani Monika przyjemna i przede wszystkim bardzo inteligentna. Psycholog także kompetentny i kulturalny. Mądra , konstruktywna rozmowa. Według mnie ta Pani faktycznie ma powołanie. Miło słucha się takich rozmów.