38. Ogólnopolski Turniej Małych Form Satyrycznych Bogatynia 2021

RW, jk | Utworzono: 2021-02-16 14:35
A|A|A

.

Do 2 kwietnia 2021 r. należy przesłać zgłoszenia na tekst satyryczny na adres: Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych, ul. Sztygarska 21, 59-920 Bogatynia.

Prace powinny być podpisane godłem (pseudonimem). W oddzielnej kopercie należy dołączyć swoje dane (imię i nazwisko, adres do korespondencji, adres e-mail, telefon kontaktowy). Tego samego godła (nicku) należy użyć przesyłając prace drogą elektroniczną (turniej.lgarzy@gmail.com )

I nagroda – 3000 zł, tytuł Księcia Łgarzy oraz statuetka ”Złotego Kosy”!

Do 23 kwietnia 2021 r. zgłoszenia do głównego konkursu na krótką prezentacje sceniczną (w formie multimedialnej, wraz z kartą uczestnictwa) należy przesłać pod adres: Stowarzyszenie Turnieju
Małych Form Satyrycznych, ul. Sztygarska 21, 59-920 Bogatynia (w przypadku linku, do wiadomości mailowej powinien być załączony podpisany skan karty uczestnictwa).

I nagroda – 5000 zł, tytuł” Króla Łgarzy” oraz statuetka Kozła!

Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności, to przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej. Pojedynek odbędzie się w czasie koncertu Finałowego w dniu 29 maja 2021 roku w Bogatyni. Do udziału w pojedynku zaprasza organizator turnieju na podstawie rekomendacji.

Nagroda – 5000 zł oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz Kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama