Wrocław z najgorszym powietrzem na świecie [RANKING]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2021-03-03 10:17 | Zmodyfikowano: 2021-03-03 10:18
A|A|A

fot. RW



(dane: iqair.com)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Brew
2021-03-05 23:42:24
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak nie sprzątasz mieszkania to też jest brudno. We Wrocławiu jest tak brudno że aż oczy bolą.
~Z ca Prezesa
2021-03-05 23:40:11
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Takiego brudu we Wrocławiu jeszcze nie było. Ulice nie zamiatane, o chodnikach już nie wspomnę. Zniszczone trawniki. Kurz i brud. Nawet w centrum butelki, puszki, pety, papiery itd.
~Wrocławianin
2021-03-04 21:04:57
z adresu IP: (80.68.xxx.xxx)
Ocena: 2
A nasz kochany prezydent dalej pozwala na wycinkę drzew. Ratujmy Las Mokrzański.
~Wrocławianin.
2021-03-04 20:31:03
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Niech dalej rozjeżdżają zieleń, autami.parkuja pod drzewami,przecież wygoda najważniejsza.w 2040 wszyscy się usmarzymy.
~Aser
2021-03-04 18:31:53
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przecież macie maseczki to w czym problem?
~Stanley
2021-03-04 17:54:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Brawo, panie Sutryk!
~Myślący
2021-03-04 16:59:45
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Panie Prezydencie Wrocławia, biedotę na bruk wysiedlił by,tylko ta biedota pracuje za najniższą krajową, wykonuje pracę której nikt nie podjął by się,płaci składki na rzecz miasta.Troche empati dla najsłabszych.
~Robin
2021-03-04 16:31:36
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
To ciekawe bo generalnie w Polsce wiatry wieją z zachodu A do Wrocławia z zachodu nawiewne jest świeże powietrze z Borów dolnośląskich. Chyba że urzędnicy znowu wydali zgodę na budowę jakieś fabryki pod Środą Śl. i cały s-ff teraz leci do Wrocławia. Dramat nik nigdy nie uczynił tyle złego dla mieszkańców Wrocka co urzędasy. A teraz robią specjalne strefy dla pojazdów by chronić miasto. Śmiech i łzy.
~Bezwiew
2021-03-04 15:59:06
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Uczono mnie że powietrze nie stoi w miejscu.Czyzby nad Wrocławiem nie było cyrkulacji powietrza ????
~Piotr
2021-03-04 13:48:54
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Co Pan na to panie sutryk?????. Co na to prześwietna rada miasta???. Weźcie się do roboty bo za co wam płacimy???
~Grego
2021-03-04 10:43:07
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Trzeba zweizic więcej ulic, postawić więcej sygnalizatorów, trzeba kontynuować "czerwoną falę" dla samochodów w celu uspokojenia ruchu. Do tego trzeba zrobić więcej przystanków autobusowych i tramwajowych bo odstępy 50-100m to zdecydowanie za dużo. Wrocław to miasto komunikacyjnego absurdu. Najgorsza w Europie komunikacja publiczna nie zachęca ludzi do rezygnacji ze stania w korkach własnymi autami i kopcenia. Lepiej siedzieć w korku w wygodnym aucie niż marznąć pół godziny na przystanku a potem stać w śmierdzącym ścisku w spóźnionym i powolnym zbiorkomie
~Szauciau
2021-03-04 09:11:50
z adresu IP: (85.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kto to wypisuje? Przebiliśmy np Norylsk?
~Joł
2021-03-04 07:58:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gorszych głupot to już chyba nie mogli napisać.Mierne redaktorzyny...tfu
~Kpina
2021-03-04 07:21:00
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jak będą spalać śmierci to nigdy nie będzie lepiej!
~Gastro
2021-03-04 07:16:06
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Są niestety wśród nas naiwniacy, którzy myślą, że smog bierze się z palenia śmieci. Ludzie czy wy myślicie, że palenie węglem albo nawet drewnem w śmieciuchu nie truje? Problemem jest paliwo oraz prymitywne śmieciuchy. Tak jak wprowadzano normy czystości spalin dla samochodów, tak kotły i piece mają własne. Ale i tak na końcu pozostaje problem paliwa, bo domowy kocioł/piec nie jest w stanie spalać czysto, bo kosztowałby tyle co samochód, a w dodatku na komin nie instaluje się żadnych filtrów. Śmieciuchy muszą zniknąć, tak jak powoli znikną auta z silnikami diesla, bo nawet te z normą euro6 trują...
~PurNonsens !
2021-03-04 07:16:01
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
bądź Łoś i nadal kaganiec Noś , z braku tlenu wypisuj takie jak wyżej.
~Nie wierzcie we wszystko!
2021-03-04 06:48:19
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 3
Totalna bzdura z tym najgorszym powietrzem. Za takie pisanie powinno się karać. Bezkarność pismaków jest porażająca.
~Obiektywny
2021-03-04 06:18:42
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Halloo miejcie pretensje do swoich sąsiadów, przecież widzicie czym palą. Co im przywożą lub przynoszą. A wy głupa robicie z siebie i obwiniacie wszystkich. Zadzwonił któryś z was,że wasi sąsiedzi palą śmieciami. Nie bo prawdopodobnie sami tak robicie lub a po co. To macie po co. Głównym czynnikiem,że ludzie palą czym popadnie. Sam widziałem przejeżdzajac przez ul. Ełcką jak gościu rombał sobie polakierowaną blazerie i wkładał do komórk. Co sąsiedzi nie widzieli, że cały wiazd zasypany był tym gównem. Do dzieła jak nie władze to my zróbmy porządek. Tylko to nam zostało.
~////
2021-03-04 00:27:30
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Wrocławianom wypada pogratulować Sutryka, który zarżnął i zatruł Wrocław.
~Lna
2021-03-03 22:36:52
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
Brawo, spowolnijcie jeszcze bardziej ruch samochodowy, wtedy Wrocław będzie zawsze na 1 miejscu!
~Stanley
2021-03-03 22:27:27
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przy ul Partynickiej trują nas bezkarnie stare strucle. Co na to włodarze miasta?
~wwwww122
2021-03-03 21:57:52
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 2
dlaczego straz moejska nie reavuje na zgloszenia o smrodzacych i palacych czymkolwiek . ?
~SS master
2021-03-03 21:40:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -5
Do pieca wszystkich lewaków
~SsMaster
2021-03-03 21:40:07
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -1
Do pieca z sutrykiem i wszystkimi lewackimi kurłami
~Vre
2021-03-03 15:08:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 9
Sutryk zamiast jzajac sie powietrzem robi durne lify na lewackim facebooku takiego macie jak sobie wybraliscie!
~Brawo Prezydent
2021-03-03 14:35:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Brawo Panie Prezydencie Sutryk ! Jesteśmy na pudle i najczęściej na pierwszym miejscu ! Jaki dzień dzisiaj Pan obchodzi ? "Dzień lenia" ? Brawo, brawo, to trzeba potrafić tak nic nie robić.
~GoscZWroclawia
2021-03-03 13:38:20
z adresu IP: (74.101.xxx.xxx)
Ocena: 8
#impeachSutryk Ludzie marudzą teraz, ale jak były wybory to wybierali tego kretyna. No sorry, ale czego się dziwić ten "prezydenty" to śmiechu warte. Jakie piękne te nasze miasto jest, ale jakie jeszcze piękniejsze mogło być bez niego.
~Wroclawianin
2021-03-03 13:14:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Brawo Jacek Sutryk!.To właśnie m.in.moje komentarze -próbujace zwrócić uwagę na nieudolność włodarzy miejskich na narastający problem smogu w mieście -ten dostojny prezydent -okazuje się usuwał własnoręcznie !.Brawo !.Jest dziedzina w którym ,ten zagubiony jegomość -naprawdę się sprawdza -w nic nie robieniu !.Tylko sprawny PR ,który łykają pelikany ,kot u boku i jazda!.Brawo Jacek Sutryk !,Wrocław dziś na pierwszym miejscu w zanieczyszczeniu powietrza na świecie !,jest sukces!,niech pan prezydencie uruchomi swój PR!
~wrocławianin
2021-03-03 12:11:51
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 5
$utryk nieudolnie walczy ze smogiem. Uparł się, ze nie będzie podłączał do elektrociepłowni komunalnych kamienic dających połowę emisji pochodzącej od palenia w piecach.
~Bznx
2021-03-03 11:43:36
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -7
Jak się mierzy mgłę to i na środku oceanu będzie najgorsze powietrze.
~Co jest ważne
2021-03-03 11:37:05
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
1. Zdjęcie na fejsa (możliwie z kotkiem/ośnieżonym drzewkiem/kubkiem kawy). 2. Pogodna wizyta w konsulacie niemieckim. 3. Zdjęcie na insta (możliwie z palmą i tęczą). 4. Telefon do Arlekina z radosną informacją, że kolejne pieniądze publiczne płyną idą na zachód. 5. Słodki tłit o tym, że najlepsze na świecie są związki miast, gdzie rządzą piękni prezydenci. 6. Telefon do Dalaj Lamy, że niby o nim pamiętamy. 7. Konferencja prasowa na temat jak bardzo kochamy Gretę. 8. Fotka na Insta (zielona chmurka z niebieskim drzewkiem). 9. Wychodzę z ratusza, bo się dziś natyrałem okrutnie. Do jutra
~Chata Morgana
2021-03-03 10:29:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Serdeczne gratulacje Panie Jacku! Spełniło się marzenie Pańskiego Mentora, Jego Ekscelencji Rafała Dutkiewicza, który zwykł mawiać "z pośród wszystkich metropolii Wrocław jako pierwszy..." Oby tak dalej, w końcu uda się wszystkich zmusić do wypożyczania hulajnóg i wtedy wszystko wróci do normy... A może to właśnie jest norma?