Reportaż: URBEX to... wolność

Andrzej Andrzejewski, mk | Utworzono: 2021-04-15 17:30 | Zmodyfikowano: 2021-04-15 17:30
A|A|A

FOT. NW

"Urbex to...wolność" takie słowa wypowiada Ines Ormańczyk, bohaterka najnowszego reportażu Andrzeja Andrzejewskiego.

POSŁUCHAJ:

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jacek
2021-04-26 21:27:12
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
Naprawdę miło było oglądać te wędrówki.Duża wiedza,poczucie humoru.Trochę smutno,że te nasze Wędrowniczki zaczynają szczucie,skarżenie się na nieprzychylne komentarze na fb.Róbcie swoje,po co Wam takie niskie loty nagle?!
~:-)))
2021-04-16 09:19:50
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
W latach 80-tych każdy dzieciak podwórkowy miał takie "hobby". To były czasy, kiedy dzieci mogły wychodzić same z domu. A we wcześniejszych dziesięcioleciach można było znaleźć granat, pocisk albo zardzewiałego szmajsera. Teraz nie da się wyjść z domu bez wpadnięcia w jakąś szufladkę pojęciową.
~Niki
2021-04-16 08:48:30
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
Mnie się bardzo podoba. Doskonała narracja i rzucenie światła na zupełnie nową formę podróży. Niestety, jak przy kazdej nowości także tutaj trudno Wam się będzie przedrzeć przez betonowe mózgi ludzi którzy uważają ze jedyna słuszna opcja zwiedzania jest deptanie co weekend po tych samych trawnikach i kupowanie kolorowych talerzy. Zal mi tych osób.
~ersatz
2021-04-16 06:34:22
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -6
Wolność to odpowiedzialność. Ręce i cyki opadają, jak się słucha wypowiedzi tych osobników. Podróże kształcą, kiedyś mawiali... niestety nie wszystkich.
~Tego tyle
2021-04-16 01:03:13
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -9
I Internecie ,to dla tych staruszków co się wyszczepiaja i giną w tym eksperymencie medycznym ...
~Yyy
2021-04-15 21:38:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 10
Doskonały reportaż, świetna historia! Słuchałem z ciekawością!
~zena
2021-04-15 21:35:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Kogo wy promujecie. panna zmyśla historie, pisze z kardynalnymi błędami, promuje nielegalne wejścia na teren zagrożone katastrofą i prywatne
~Vip
2021-04-15 17:59:20
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 6
Super.Uwielbiam Wasze opowieśći z "urbexowych wypadów"! Cudownie się słucha , jak ciekawi ludzie mają coś do przekazania w taki fajny, nieszablonowy i interesujący sposób. W tym przypadku Ines! Brawo za odwagę!