Weronika Wołodko odchodzi z #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2021-04-29 22:42
A|A|A

fot. mat. prasowe

Wołodko w klubie ze stolicy Dolnego Śląska występowała już wcześniej w latach 2017-2019. Przychodząc do Wrocławia, siatkarka miała zaledwie 18 lat i doświadczenie drugoligowe. Później rozgrywająca przeniosła się do UNI Opole, które rywalizuje na zapleczu ekstraligi i stanowiła o sile opolskiej drużyny. Wołodko powróciła do #VolleyWrocław właśnie po tej rocznej przerwie w Opolu.

W tym sezonie rozgrywająca w 23 spotkaniach TAURON Ligi rozegrała 63 sety. Co ciekawe zdobyła 38 punktów, w tym cztery asy serwisowe oraz osiemnaście razy zatrzymała rywalki. Aż cztery bloki zaliczyła w jednym spotkaniu – przeciwko Grot Budowlanym Łódź, co jest jej osobistym rekordem. Obok Adrianny Szady udanie kierowała grą #VolleyWrocław, kilkakrotnie wychodząc w pierwszym składzie lub dając niezwykle cenną zmianę.

- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za ten sezon. Szczególnie kibicom, których bardzo brakowało nam w sportowych halach. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie już możliwe rozgrywanie meczów z kibicami na trybunach. Liczę mocno i wierzę w to, że wkrótce się zobaczymy – powiedziała Weronika Wołodko.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama