Prezydent Wrocławia do mieszkanki: "Pani skrzeczy. To wszystko co skrzeczy"

GN, RW | Utworzono: 2021-04-30 11:14 | Zmodyfikowano: 2021-04-30 11:16
A|A|A

fot. RW

Mieszkanka skomentowała odpowiedź prezydenta w ten sposób:

"Nie odnosiłam się tylko do wraków, ale czytając komentarze można odnieść wrażenie, że wszystko jest świetnie i tylko wystarczy coś zgłosić. Tymczasem takie sytuacje trwają latami i może powinny pójść za tym rozwiązania systemowe i warto wsłuchiwać się w głosy mieszkańców. Wiem, że ma Pan (przyp red. Waldemar Forysiak - rzecznik Straży Miejskiej) niewdzięczną rolę odpisując w tym momencie.

Tymczasem niewygodne komentarze kończą się tu obrażaniem mieszkańców i podatników. Jakie to smutne. Pewnie zaraz dostanę bana za ten wpis. Trudno.

Czy prezydent Wrocławia powinien w ten sposób reagować na krytyczne głosy mieszkańców? Poniżej zapis rozmowy, post i komentarze: 


Moi drodzy, przestrzeń publiczna to nasze wspólne dobro. Czasem zdarza się, że widzimy auto totalnie nienadające się do...

Opublikowany przez Prezydenta Wrocławię Jacka Sutryka Czwartek, 29 kwietnia 2021

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wyjebane
2021-05-06 17:34:54
z adresu IP: (82.132.xxx.xxx)
Ocena: 4
To jest urzednik nie osoba prywatna on obrazil mieszkanca powinienem miec odrbara wyplate na miesiac to by sie
~////
2021-05-02 21:29:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 28
Sutryk dżentelmen do kobiety, że skrzeczy...
~Ala
2021-05-02 15:45:00
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: -4
Skoro treść dotyczyła sprzątania wraków to po co komentarze dot. ogółu. Czy Prezydent ma się domyślać co Pani/Pan ma na myśli?. Tym bardziej, że Pan Waldemar pisze w imieniu Pani- cyt. "nie odnosiłam się tylko do wraków". Proszę merytorycznie i na temat wtedy obejdzie się bez tego typu korespondencji.
~Skm
2021-05-02 13:59:20
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 15
Czego spodziewać się po Sutryku Ukraińcy miłośniku Polaków.
~wrocławianin
2021-05-02 09:01:53
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 34
Ekosystem, miejska spółka, nadzorująca sprzątanie i odśnieżanie Wrocławia nie radzi sobie z wywożenie śmieci z Krzyków. Związane jest to ze zmianą operatora, który na zlecenie Ekosystemu ma za zadanie oczyszczać tę część miasta. Przeładowane pojemniki na odpady i zalegające obok nich sterty nieusuniętych śmieci straszą mieszkańców i przywabiają szczury. Dzisiaj też i w majówkę też. Ekosystem to kolejna obok MPK niekompetentna agenda podległa $utrykowi. Na trawnikach od zimy leżą worki, a leżąca pod nimi trawa gnije. Jak w końcu te worki zabiorą to będzie pusta ziemia i na koszt podatników trzeba będzie te łyse placki zasiać.
~Waldi
2021-05-02 08:57:18
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: 26
Nie wypada Panie Prezydencie !
~Adam
2021-05-02 08:47:23
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 28
Sutryk jest kontynuatorem polityki poprzednika który go namaścił . We Wrocławiu lokalna władza ma marginalny udział w zmianach jakie tu zachodzą a brak inwestycji samorządowych widoczne są nawet dla laika. Nieustająca kłótnia i krytyka rządu który nie jest tej samej opcji politycznej kończy się tym że Wrocław jest ostatni w kolejce po środki z budżetu państwa co skutkuje garaż gorszym komfortem mieszkania tutaj.
~Zabrany
2021-05-01 21:03:01
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Straż zabrała Mi samochód w trakcie remontu kapitalnego, czekakałem na nowy silnik.Samochód zaparkowałem prawdłowo. Sasiad chciał uzyskać miejsce do parkowania,zadzwonił do straży,powiedzeli że jak są tablice to nie zabiorą,więc zdjął tablice i zabrali.Pisalem pismo żeby zwrocili Odpisali,że był porzucony bo były liście i nie Stał 5 cm od krawędzi.Podam sutryka do sadu o odszkodowanie,na razie jestem chory, jak inni, na razie jeszcze nie zeszłem. Trzymajcie się Wszycy.
~Gądów
2021-05-01 20:11:19
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -7
Przecież nic takiego nie powiedział/napisał. Jakaś trolica wyjeżdża bez argumentów tylko z jakimś tekstem, że to ściema, co tamci. Ciekawe, co ona robi żeby cokolwiek poprawić. Sam działam lokalnie na osiedlu i większość ludzi to albo idioci, którzy myślą, że jak coś rozwalą to Zarządca osiedla za to zapłaci, albo po prostu nie interesują, jak co wygląda dalej niż ich mieszkanie.. :(
~Staszek
2021-05-01 19:28:58
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 34
Kiedyś powiedział do ludzi, którzy manifestowali swoje poglądy - "pachołki", dzisiaj, czytam, mówi do kobiety : Pani skrzeczy". Kim on jest, żeby ludzi obrażać?. Żałosny facet.
~RCA
2021-05-01 19:16:24
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 23
Pod pręgierz go, nie powinien stać przy ratuszu od parady. Czas go wykorzystać. Niech szaraczek się dowie co mieszkańcy o nim myślą.
~Artur..
2021-05-01 19:11:32
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 18
Przecież ja tego nieudacznika w, trampkach,, nie wybierałem. Taki Figo jak ten cały Śląsk Wrocław,, żenada, ps. Szkoda klubu pod takim,, parasolem,,
~Tyle
2021-05-01 18:45:06
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 33
Jeśli ktoś jest chamem to jest chamem i żadne stanowisko tego nie zmieni..
~Ktoś
2021-05-01 18:44:22
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 28
Panie prezydencie przez małe p .Nie dorasta Pan do pięt swoim poprzednikom, Ale trzeba Panu przuznać że jest Pan wyjątkowo beszczelny i arogancki. Już nie będziemy Pańskimi wyborcami. Powodzenia u kolegów w spółkach
~Irko
2021-05-01 18:30:30
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 25
Ja wam prezyde.....przepraszam burmistrza nie wybierałem
~Irko
2021-05-01 18:27:19
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 37
Prezydent to jest głową państwa a nazywanie Sutryków Trzaskowskich Majchrowskiego itp.prezydentami to porażka dla mnie to są burmistrzowie
~George
2021-05-01 18:26:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 31
Prezydent miasta - S. Moje największe rozczarowanie jako prezydent. W brodę sobie "pluję" że głos na niego oddałem. Kompetencji, prawie nic, do tego zero szacunku dla mieszkańców Wrocławia oraz kompletna bufonada. Tak to obieram i tak to czuję widząc obecne rządy prezydenta miasta. Miasta tak dynamicznego, rozwojowego, miasta z perspektywami.
~Kasienka
2021-05-01 18:06:13
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: -44
Czytam artykuł i komentarze to widzę że Sutryka można jeszcze oskarżyć za smog i globalne ocieplenie. A niech tam, nie ma za to że się wychyla. Bałagan na ulicach, śmieci na podwórkach. Winien Sutryk. Coś mi to przypomina to winę za wszystko Tuska, Trzaskowskiego, teraz Sutryk. Oznacza to że trzeba kogoś najpierw opluć, a potem wykosić i zastąpić dobra zmiana.
~Gość
2021-05-01 18:00:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 29
Prymityw!. Należy mieć nadzieję, że już niedługo dostanie bana od mieszkańców w referendum
~Wrocławiak
2021-05-01 17:19:46
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 21
Pan Sutryk powinien ponieść karę za takie coś, natychmiast powinien zejść ze stanowiska, pokazał gdzie ma swoich wyborców
~Sutryk będzie siedział
2021-05-01 17:17:25
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 26
Ktoś go za to powinien usunąć ze stanowiska
~Bajka dla pana prezydenta
2021-05-01 17:14:14
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 36
Jacek Sutryk pewnie tego nie przeczyta, ale może przeczytają to Ci, którzy za kilka lat mają zamiar na niego znowu głosować - tak ku refleksji: "Siadła wrona na czole wyniosłej jodły. Spojrzała władczo wokół i wydała okrzyk zwycięstwa. Tej wrzaskliwej zjawie wydaje się prawdziwie, że jodła zawdzięcza jej wszystko: swój byt, wysmukłą piękność, trwałą zieleń, siłę w walce z wichrami. Godny podziwu jest ten tupet wrony. Wielka dobrodziejka stojącej cicho jodły. A jodła ani drgnie; zda się nie dostrzegać wrony; pogrążona w zadumie, wyciąga gałązki ramion swoich ku niebu. Znosi spokojnie wrzaskliwego gościa. Nic nie zmąci jej myśli, jej powagi, spokoju. Wszak tyle chmur już przeszło nad jej czołem, tyle ptaków przelotnych tu się zatrzymało. - Poszły jak ty pójdziesz. Nie twoje to miejsce, nie czujesz się pewna i dlatego krzykiem nadrabiasz brak męstwa. To ja wyrosłam z ziemi i trwam korzeniami w jej sercu. A ty, wędrowna chmuro, co rzucasz cień smutku na złociste me czoło, jesteś igraszką wichrów. Trzeba cię spokojnie wycierpieć. Wykraczesz swoją nudną, bezduszną, jakże ubogą pieśń - i odpłyniesz. Cóż zdołasz krzykiem zdziałać? Ja pozostanę, by trwać w skupieniu, by budować swoją cierpliwością, by przetrwać wichry i naloty, by spokojnie piąć się wzwyż. Słońca mi nie przysłonisz, sobą nie zachwycisz, celu mej wspinaczki nie zmienisz. Był las, nie było was - i nie będzie was, będzie las. Bajka? Nie bajka!"
~Wrocus
2021-05-01 16:59:26
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 31
Ciekawe czy prezydent przy okazji kolejnych wyborów także będzie wypowiadał się w tym tonie wobec mieszkańców Wrocławia twierdząc, że "skrzeczą" ? A może ponownie będzie ocieplać swój wizerunek częstując ludzi cukierkami ? ????.
~Bernadetta.
2021-05-01 16:32:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 29
panie Jacku. Sutryk. skrzeczy. to wrona. a nie człowiek,proszę poczytać o ptakach.
~Jimmy
2021-05-01 16:27:52
z adresu IP: (195.22.xxx.xxx)
Ocena: 30
Jakie czasy, tacy mieszkańcy. Jacy mieszkańcy, taki szeryf. To miasto istnieje tylko na wizualizacjach i na Instagramie.
~Wolna i Niezależna
2021-05-01 15:29:29
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 3
Mnie dziwi jedno, czy nie można ustalić właściciela wraku pozostawionego na parkingu? Mnie to bardzo dziwi, że mieszkańcy mający parking tam gdzie mieszkają nie wiedzą kto był właścicielem wraku samochodu, chyba, że ktoś tam ten wrak podrzucił.
~OLO
2021-05-01 14:58:39
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 38
Każdy z nas w soim otoczeniu zna co najmnije jedną osobę któa została zbanowana przez JS na jego profilu za niewygodne pytania.
~Lanser
2021-05-01 14:57:51
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 32
TVP to jedna propaganda. Profil JS to zupełnie inny-wyższy poziom tej sztuki. PRezydent Lanser, odpoaida tylko za wszytko co dobre. Czy tajac jego profil można odnieść wrażenie ze gdyby nie on w tym mieście nic by się nie działo. Skoro tak to po co ta armia urzedników skoro mamy takiego Supermana u steru? Niestety to taki prezydent dzisiejszych czasów. Pobiega, pouśmiecha się polansuje a gawiedź żyjąca w Internecie się cieszy i klaszcze. TRAGEDIA
~Jagoda
2021-05-01 14:42:09
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 24
On sprawdzał się tylko jak pracował w MOPSIE i tam powinien pozostać
~123
2021-05-01 12:07:19
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 25
"Pry" i "farma troli" - czyli Giertychy Sutryka. A gospodarz w mediach i na usługach deweloperów wspomaga zatykanie najmniejszej przestrzeni, bo smog należy ujarzmić w mieście.
~Pry
2021-05-01 11:12:05
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -43
Jeszcze nie urodził się taki , który by wszystkim dogodził...
~irc
2021-05-01 11:05:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 19
Tak się opluwano na IRC'u. Wypowiedź $utryka trąci ircem.
~Ignac7
2021-05-01 10:47:25
z adresu IP: (94.231.xxx.xxx)
Ocena: 23
Witam A ja jestem zbanowany przez celebryte za pytanie kto dał pozwolenie na imprezę przy Stadionie w środku tygodnia do godziny 2 w nocy. Do tej pory nie wiem a impreza kończyła się jakby wszystkich mieli w d...
~andiamo
2021-05-01 10:08:41
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 7
Zabrano moje auto stojące w podwórku przy garażu, który wynajmuje. Auto stało zabezpieczone pod pokrowcem, który specjalnie był szyty na zamówienie. Na pokrowcu był wypisany w widocznym miejscu mój nr telefonu. Pod pokrowcem na szybie nalepka z nr rejestracyjnym. Nikt nie powiadomił mnie do dziś o zabraniu pojazdu. Powód - mieszkanka nie miała gdzie stawiać swojego auta...
~Wro68
2021-05-01 10:07:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 32
Bezczelny leń na państwowej posadzie.
~Klex
2021-05-01 10:01:15
z adresu IP: (185.49.xxx.xxx)
Ocena: 22
Chłopiec z plakatu...
~Wrocławianin
2021-05-01 09:27:25
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 43
Jak ktoś nie ma argumentów merytorycznych, to stać go tylko na obrażenie interlokutora. Takie działania $utryka przywołują mi na zasadzie kontrastu cotygodniowe telewizyjne wywiady z Panem Prezydentem Bogdanem Zdrojewski, którego cechowały merytoryczne, spokojne, kulturalne odpowiedzi na nieraz trudne pytania. Jak była powódź tysiąclecia to Zdrojewski codziennie wizytował zagrożone odcinki walki z powodzią we Wrocławiu. Bardzo często śmigłowcem. Wrocław był wtedy czystym miastem i helikopter ani razu nie był uziemiony przez zalegający pod nim śmieci. $utryk całą swoją energię wyładowuje na kontakty z mediami, w Internecie z opłakanym skutkiem dla skuteczności rozwiązywania rzeczywistych problemów mieszkańców Wrocławia. Politycznej akcyjki w Radzie Miasta Wrocławia, dolnośląskie, rzeszowskie to szukanie problemów zastępczych, zamiast na serio zająć się problemami komunikacyjnymi Wrocławia, walką ze smogiem, zwiększeniem zieleni w centrum Wrocławia, wywozem śmieci z Krzyków (i nie tylko), zmniejszeniem zadłużenia Wrocławia, budową żłobków, przedszkoli i szkół na nowych osiedlach (i tych starych zaniedbanych). Lista problemów którymi powinien zająć się prezydent miasta Wrocławia jest długa, a na samym jej końcu powinno być pisanie postów, wysyłanie filmików do Internetu. Panie $utryk, uwierz, w Internecie nie zbudujesz nowego Wrocławia. Błyszczenie w media i Internecie to tylko wirtualny świat, mamiący głupców. To za co będą ci dziękować ludzie trzeba osobiście wykuć w metalu.
~Maki
2021-05-01 08:48:31
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 21
Kawaler z kotem. Regionalna odmiana wersji żoliborskiej.
~Jan Kanty
2021-05-01 08:39:04
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 31
Cwaniaczek w typie Schetyny, koleżka z układu. Na wszystke niewygodne pytania reaguje agresją. Widać problem z kontrolą emocji, trzeba jak najszybciej pozbyć się takiego psychopaty. Oby następne wybory go zweryfikowały.
~Kris 1960
2021-05-01 07:42:23
z adresu IP: (78.31.xxx.xxx)
Ocena: 20
Zabierzcie tego człowieka, niechaj moje oblicze nie ogląda przykrego dla mnie widoku.
~Wójt Burak
2021-04-30 23:55:26
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 21
Niedouctwo jest powszechne. To "POSPOLITOŚĆ skrzeczy".. Ale czego wymagać po genetycznych PiSiorach?
~Farma trolli
2021-04-30 23:25:32
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -29
Dziękujemy za artykuł szkalujący prezydenta, odwdzięczymy się odpowiednim budżetem dla pisowskich trolli ;)
~wrocławianin
2021-04-30 22:32:59
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 35
Jak czytam takie rzeczy o $utryku to widać ile mu brakuje do Pana Prezydenta Bogdana Zdrojewskiego.
~Stary
2021-04-30 19:46:36
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 38
Pan prezydent zaangażował zespół do tworzenia jego wizerunku w mediach społecznościowych, ale są to b. słabi fachowcy ( na okrągło kotek, rower, bieganie..)ale przede wszystkim mają za zadanie natychmiastowe usuwanie negatywnych nawet najbardziej merytorycznych komentarzy
~Jagoda
2021-04-30 16:44:53
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 27
Ten pan to...jak to powiedział inny udany - awaria awarii :-)
~fachowiec
2021-04-30 15:55:59
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 27
Jacek weź się w garść, a nie cały dzień bryndzlowania się na Facebooku czy Instagramie. Póki ca ta twoja prezydentura nie jest taka najgorsza (ostatnia Dutkiewicza to był dopiero dramat), ale odpuść sobie te media społecznościowe, bo naprawdę więcej z tego złego niż pożytku.
~Andrzej 64
2021-04-30 15:48:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 23
Moim zdaniem ten Pan powinien odpowiadać za znieważenie i tyle w temacie a najlepiej założyć mu sprawę karną za znieważenie s.....
~Janek
2021-04-30 15:15:42
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -30
Gdyby naszego prezydenta miasta rozliczac , za takie wypowiedzi to jutro w sejmie zostalo by moze kilkunastu poslow. Poza tym najlepiej zawsze generalizowac i narzekac , ze nic nie dziala. Wraki sa sukcesywnie wywozone, a ze nie zawsze da sie zalatwic temat w miesiac (bo jednak taki wrak to jest czyjas wlasnosc i trzeba potwierdzic na 100%, ze nie "kradnie" sie komus pojazdu) to juz laikow nie interesuje. Poza tym patrzac na 90% komentarzy na tym forum, to powinno sie to forum zlikwidowac raz na zawsze. Glupoty, chamskie teksty, wulgaryzmy, platne trolle....taki rynsztok na stronie polskiego radia. Wstyd i chanba , nie zaslugujecie na to, zeby miec prawo glosu w jakiejkolwiek sprawie.
~Wnikliwy obserwator
2021-04-30 14:30:21
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 50
Chciałoby się wielkich rzeczy, a tu tylko Sutryk skrzeczy...
~deresz
2021-04-30 13:43:33
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 39
cham, prostak i pedał na dodatek
~Stefanek
2021-04-30 13:30:52
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 43
Dziwię się, że się dziwicie. Przecież to nominant Dutkiewicza, człowiek znikąd (i tam powinien wrócić) i bez żadnego zaplecza. Kolejny narcyz z kotem i zwichrowanym życiem osobistym.
~TO MIASTO
2021-04-30 13:19:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 20
Jest silne wobec słabych i słabe wobec silnych. Sami tak postanowiliście.
~Sek
2021-04-30 13:15:02
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 35
Chamski i arogancki burak taki jest Sutryk to juz nie pierwszy raz a ta pani ma racje calkowicie.Trzaskowski przy nim to "aniolek" przynajmniej nie ucieka przed ludzmi a Sutryk icieka od ludzi bo boi sie trudnych pytan. "Przejrzyjcie sobie Wrocław" zobaczycie,ze Warszawa jest lepiej zarzadzana a przez tvp jest atakowana bo to polityczne miasto
~norma
2021-04-30 13:00:17
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 32
Przecież to norma pana Prezydenta. Akurat ten komentarz jak na niego to i tak całkiem elegancki..
~Ewa
2021-04-30 12:49:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 44
Moim zdaniem ten komentarz prezydenta był...chamski. W demokratycznym kraju taki człowiek nie powinien piastowac takiego urzędu. Zresztą co on potrafi - tylko wyciągać ludziom pienieniądze z kieszenie na podatki
~////
2021-04-30 12:32:25
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 39
"Albert 2021-01-09 08:53:11 z adresu IP: (83.XXX.xxx.xxx) Wydaje się, że gdyby Prezydent Sutryk skoczył z poziomu własnego EGO na poziom swojego IQ to niechybnie, by się zabił." Nic dodać.
~Wrocek
2021-04-30 12:32:19
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 46
Pan Prezydent Sutryk pokazuje na każdym kroku że mieszkańców Wrocławia ma gdzieś. Mam nadzieję że będziemy mądrzy i pokarzemy Mu w kolejnych wyborach na Prezydenta Wrocławia że Mieszkańcy Wrocławia mają Go tam gdzie On ma Ich. ;)
~BRESLAU, DANZIG
2021-04-30 12:31:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 27
Posen - brawo prezydenci ! Od 30 lat nic tam się nie zmienia.
~dsfqegqrgfe
2021-04-30 12:22:31
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 31
Jacek Sutryk - chłopiec z piaskownicy yyyy kuwety dla kotów
~Bękart Arlekina
2021-04-30 12:00:53
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 35
Chłopczykowi puszczają nerwy - widocznie miał tylko 10% baterii w telefonie podczas odpisywania i nie mógł zrobić zdjęcia pieskowi na spacerze. Co za czasy. Był człowiek z marmuru, był człowiek z żelaza, był Bolek - człowiek ze styropianu, był Arlekin - człowiek z Niemiec. Jest Jacek - człowiek z Insta. Kiedy w tym mieście będzie prawdziwy prezydent - człowiek z jajami?
~Wiesław
2021-04-30 11:55:56
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: 40
jacek więcej szacunku dla obywateli
~ubu
2021-04-30 11:33:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 35
A czasem widzimy człowieka totalnie nie nadającego sie na piastowane stanowisko... ;p od Dutkiewicza pod Sutryka doskonale władza we Wrocławiu pokazuje arogancje i PIS tu nie wygrywa tylko przez słuszną niechęć do tego co robią z Polskie w Sejmie. Np Radni opozycji mieli dobry pomysł by na Hallera i gdzie indziej wybetonować torowiska , tak by służyły za BUS pasy - ale co to za bus pas co NIE KORKUJE MIASTA? Lepiej Posadzić Trawę ! na Piknik? mecz WKS? ,którą trzeba będzie kosić, podlewać a wilgoć będzie niszczyć torowiska