Muzyczna Żonglerka w RWK: Hubert Kostkiewicz, 19 Wiosen, Skøv [poniedziałek 15:00 - 19:00]

Urszula Andruszko | Utworzono: 2021-05-09 12:22
A|A|A

https://skovmusic.bandcamp.com/album/family-feast

W poniedziałkowej "Muzycznej żonglerce" RWK (15:00- 19:00) przysłuchamy się płytowym nowościom i przyjrzymy festiwalowym planom. Odreagowujemy izolację i ograniczenia, niektóre line'upy prezentują się okazale. Tylko w ramach sierpniowego Soundrive Festival zaplanowano...100 koncertów. Michał Chlebosz związany z klubem Akademia zaplanował bardzo bogaty cykl czwartkowych koncertów lokalnych składów, który rusza w lipcu.

Oczywiście nasza audycja to także rozmowy. Zaprosiliśmy do Żonglerki Huberta Kostkiewicza (16:30), który nie zwalnia tempa - niedawno ukazało się jego kolejne wydawnictwo "Emergetyki". Huberta dopytamy o kolejne wydarzenie w ramach Tajnych Koncertów. To koncert łódzkich 19 Wiosen. Związany z nimi Marcin Pryt będzie naszym kolejnym gościem (17:15).

Na kilka tygodni przed pierwszym postpandemicznym koncertem spotkamy się w eterze z muzykami Skøv (18:00). 28 maja zagrają w Centrum Reanimacji Kultury. Porozmawiamy także o całkiem świeżej, bo wydanej w tym roku, drugiej płycie Skøv pt. "Family Feast".

Zapraszamy!

Ula i Andrzej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama