Żużlowy hit we Wrocławiu pod znakiem powrotu Taia Woffindena!

| Utworzono: 2021-05-23 07:14

Kibice we Wrocławiu bardzo oczekują powrotu Brytyjczyka na tor. Choć trzeba oddać, że jego koledzy bez swojego lidera spisali się bardzo dobrze. W dwóch z trzech spotkań zastępstwo zawodnika wrocławianie wykorzystali perfekcyjnie. Oprócz liderów Macieja Janowskiego i Artioma Łaguty, nie zawodzili m.in. Gleb Czugunow i Daniel Bewley.

Wielu kibiców, właśnie z powodów opisanych wyżej, zastanawiało się czy Betard Sparta w meczu z Unią nie powinien jeszcze raz skorzystać z zastępstwa zawodnika. Woffinden jednak wraca na tor i absolutnie nie powinien być to powód do zmartwień. Tym bardziej, że dziś wystąpi z numerem 10 i teoretycznie czekają go łatwiejsze biegi.

To teoria, praktyka pokazuje, że o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Unia przyjedzie do Wrocławia zbudowana wygraną w Grudziądzu. Mistrzowie pokazali w tym meczu klasę w decydujących momentach. Na wysokości zadania stanął przede wszystkim Jason Doyle.

Mecze drużyn z Wrocławia i Leszna obfitowały ostatnio w emocje i mamy nadzieję, że dziś będzie podobnie. Początek spotkania na torze Stadionu Olimpijskiego o 19.15.

Fogo Unia Leszno:

1. Emil Sajfutdinow
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Jason Doyle
5. Piotr Pawlicki
6. Kacper Pludra
7. Damian Ratajczak

Betard Sparta Wrocław:

9. Artiom Łaguta
10. Tai Woffinden
11. Daniel Bewley
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Przemysław Liszka.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.