Schetyna o Tusku: "To szansa na nowy początek"

Malwina Gadawa, WK | Utworzono: 2021-07-03 15:10 | Zmodyfikowano: 2021-07-03 15:11
A|A|A

fot. archiwum Radio Wrocław

Dotychczasowy szef Borys Budka ustąpił i został wiceprzewodniczącym partii. Donald Tusk zaś do czasów wyboru nowych władz będzie pełnił obowiązki szefa Platformy. Przewodniczący dolnośląskich struktur PO Grzegorz Schetyna mówi Radiu Wrocław, że powrót Donalda Tuska buduje szanse na nowy początek:

Zmiany u koalicjanta komentuje także szefowa Zielonych Małgorzata Tracz:

Przed południem rozpoczął się także w Warszawie kongres PiS, podczas którego delegaci wybiorą prezesa oraz najważniejsze organy partii.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zadra
2021-07-04 15:42:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czyżby margraf Tusk wydymał Trzaskowskiego wespół ze Schetyną i człowiekiem znikąd Budką? Budka nic nie dawał więc Merkel postanowiła dalej nie czekać. No i agent "wpływu", wicekanclerz Tusk ma swoją szanse.
~Genia
2021-07-04 15:37:02
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Trudno się nie zgodzić ze Schetyną, to szansa na nowe koryto dla ambitnych. Von Tusk dostał zadanie partyjne od Merkel więc je realizuje, jawohl!
~Rafałek T.
2021-07-04 11:44:29
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -2
Raczej nowy Koniec, tego trupa, bez planu, programu i przyszłości, jakim jest zbrodnicza, niemiecka PO.
~Andrzej 64
2021-07-04 11:23:53
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tusk i Balcerowicz nigdy wam nie zapomnimy kopalnie Nowa Ruda, Wałbrzych, Huty szkła Szczytna, Stronie Śląskie przyjedź o popatrz tym ludziom w twarz s.... j....
~Andrzej 64
2021-07-04 11:00:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ja się zastanawiam gdzie są wowka itp kiedy dyskusja o ich przywódcy
~Andrzej 64
2021-07-04 10:40:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tusk czekamy na ciebie!!!!!
~Andrzej 64
2021-07-04 09:19:39
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Hasło dnia? To j.... T....
~Wiesław
2021-07-04 08:39:30
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
donald wypier
~Jaś Fasola
2021-07-03 17:55:07
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ten rudy wuj powinien siedzieć w więzieniu za działania na szkodę Polski!!! ***** zdrajców Polski i volksdeutschów!!!
~fachowiec
2021-07-03 17:54:14
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
I cofnęliśmy się w czasie o 15 lat zamiast iść do przodu? Przecież PiS i PO to jak orzeł i reszka tej samej złotówy.
~Andrzej 64
2021-07-03 17:20:57
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pozdrowienia dla j... Zł.... T..
~Miro
2021-07-03 16:48:46
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jeśli chcemy żyć w normalnym, dobrze zorganizowanym i pro obywatelskim kraju to PO-PiS musi przejść do historii. Propagandowa papka partyjno-twórcza jest nie do przyjęcia, zwłaszcza dla ludzi myślących. Władze, których legitymacją są styropian i post solidarność, porostu są nieudolne.
~Dixi
2021-07-03 16:46:31
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: -2
Bujać to sobie możecie, ale my pamiętamy. Prawie milion głosów więcej dostały w wyborach 2019r. łącznie KO, Lewica i PSL, jednak mają mniej mandatów niż PiS KO, Lewica i PSL wspólnie zdobyły prawie 9 milionów, a PiS 8 milionów głosów. A więc pełna koalicja miałaby większość. Ale Schetyna i Kosiniak-Kamysz nie chcieli być razem z Lewicą. Za to powinni zniknąć z polityki. Oczywiście znaczny wpływ na jesienny wynik wyborczy miała obowiązująca metoda podziału głosów opracowana przez belgijskiego matematyka profesora Victora D'Honta.
~Andrzej 64
2021-07-03 16:22:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Patrzcie i się uczcie Jarek staje porażka ostatni na czele PiS, ale dodaje jednoznacznie że ja już nie da rady to odejdzie nie tak Tusk który spieprzlj jak tchórz a teraz mówi takie kaca poły ze chce wojny z pisem totalny matol
~Andrzej 64
2021-07-03 15:25:57
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
A tak poza tym j..... T.....
~Andrzej 64
2021-07-03 15:23:13
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Następny szlak może trafić jak na mordy patrzy