X Sierpień z Komedią

jk | Utworzono: 2021-07-19 15:34
A|A|A

.

X edycja ‘Sierpnia z Komedią” zapowiada się hitowo, ponieważ w repertuarze umieszczono spektakle cieszące się ogromnym i niesłabnącym powodzeniem u widzów. Inauguracja Sierpnia to „Damski biznes” M. Kash i D. Hughes,a (30 i 31 lipca oraz 1 sierpnia), którego akcję autorzy umieścili w świecie mody, ale oczywiście jest też miłość, zazdrość i mnóstwo nieprawdopodobnych zdarzeń i przypadków. Kolejnym tytułem ‘Sierpnia” (6, 7, 8) jest "Łatwo nie będzie” J.C. Islery w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego. Spektakl, czyli wielki romans wszystkich bohaterów ze znakomitą kreacją Macieja Tomaszewskiego.

Antonina Prochazki „Z twoją córką? Nigdy”! obejrzymy 13, 14 i 15 sierpnia. Polska prapremiera tej komedii pomyłek odbyła się na wrocławskiej scenie. Zasiadając na widowni będziemy śledzić nieprawdopodobne przygody bohaterów, słuchając w tle przebojów Karela Gotta.

Finałowe hity „Sierpnia z Komedią” to "Boeing, Boeing” Marca Camolettiego (21 i 22 sierpnia) z brawurową kreacją Doroty Matarrelli oraz "Mayday 2” R. Cooneya (28 i 29 sierpnia).

Więcej na: https://teatrkomedia.com/

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama