Molesta zagra koncert we Wrocławiu

KM | Utworzono: 2021-07-21 15:09 | Zmodyfikowano: 2021-07-21 23:22
A|A|A

fot. mat. prasowe

Tuż przed zakończeniem wakacji na wrocławskim HotSpocie będzie można posłuchać kultowego brzmienia hiphopowego. Na scenę wbiegnie Molesta Ewenement, zespół który 5 lat temu przerwał koncertowanie. Vienio, Włodi i Pelson na żywo to persony, które trzeba zobaczyć i których należy posłuchać przynajmniej raz w życiu. Nawet jeśli jesteśmy zaledwie umiarkowanymi fanami rapu.

Gdyby nie Molesta, nigdy bym nie rapował, a Skandal to dla mnie najważniejsza polska płyta - mówił na łamach portalu rapnews.pl idol młodego pokolenia, Żabson. Historię zespołu można prześledzić choćby w filmie dokumentalnym, który w październiku 2020 roku pojawił się w serwisie Netflix.

Członkowie Molesty opowiadają o tym, jak wyglądała ledwo co raczkująca scena hip-hopowa w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Molesta Ewenement to wraz z Kaliber 44, Waldemarem Kastą, Hemp Gru, Slums Attack czy Nagłym Atakiem Spawacza, ikona polskiego rapu. Zespół został założony w 1995 roku przez wspomnianych Włodego i Vienia, uzupełniony po chwili przez Marka Andrasika, znanego jako Kaczy. Ten jednak opuścił duo po 3 latach.

Pierwsza płyta Molesty to 1998 rok i słynny Skandal. Single Armagedon i Wiedziałem, że tak będzie były absolutnymi hitami. Ewenement dołączył do Molesty jako drugi krążek w 1999.

Bilety do zakupienia w cenie od 79 PLN w aplikacji Going.
Kto: Molesta
Gdzie: HotSpot Wrocław, ul Wejherowska 34
Kiedy: 22 sierpnia 2021, godz: 20:00
Bilety: I pula – 79 PLN, II pula - 89 III pula - 99

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama