Nachodzi druga odsłona Gastro Miasto 2021!

Martyna Czerwińska, MC | Utworzono: 2021-07-30 20:01
A|A|A

mat. prasowe

Stęsknieni nowych smaków, dobrej atmosfery i NORMALNOŚCI smakosze tłumnie ruszyli do Browaru Mieszczańskiego. Czas na kolejne kulinarne odkrycia – druga odsłona tegorocznego Gastro Miasto już w najbliższy weekend!

Wyjątkowa przestrzeń, w której mieszkańcy i turyści mogą skosztować potraw uznanych szefów wrocławskich kuchni, odrywać nowe miejsca na gastronomicznej mapie miasta i spędzić wyjątkowy czas w klimatycznym miejscu szykuje się do drugiej odsłony.
Od piątku do niedzieli w wyjątkowych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego przy ul.Hubskiej 44 ponownie rozgości się Gastro Miasto.

Czas spotkanie ze znanym i nieznanym!

Gotowi na kolejne odkrycia gwiazd lokalnej gastronomii?

Już w najbliższy weekend swoje specjały zaserwują Wam znani i lubiani z poprzedniej odsłony:
Pizzeria Mania Smaku, Yemse2, Chingu - Korean BBQ, Gruba Focca, Corn hub, PANCZO, Thali, Pan Zorro NieKebab, PICI PASTA Wratislavia, Sushi Corner, Frytek świat, Czarna Cebula Gemüse Kebab &Grill, Papi Chulo Wroclaw, Ottomańska Pokusa, Pastrami Summer Barbecue.

Ale nie zabraknie też powiewu nowości.


Kulinarne arcydzieła i wyjątkowe premiery dań szykują kolejne restauracje, które koniecznie trzeba poznać: Pan Zorro NieKebab, Zdrowa Krowa Marina Wrocław, Veggie, Piekarnia Poolish, KRASNOLÓD, Sweet Gang.

O wielbicieli piwa i innych napojów zadbają: Doctor Bew , Browar Tenczynek, Młoda Polska bistro & pianino, BUH - Przyjazne Państwo

Jak zawsze, nie zabraknie wyjątkowych smakowych doznań dla mięso i roślinożerców, wielbicieli tradycji i kulinarnej egzotyki, a aromaty kuchni z różnych stron globu będą kusić wrocławskich wielbicieli pysznego jedzenia przez cały najbliższy weekend.


Startujemy już w piątek o godz. 17.00

Na miejscu czekają premiery wyjątkowych dań, spotkania z szefami ulubionych kuchni, zaskakujące gastronomiczne połączenia i kooperacje. Ale Gastro Miasto to nie tylko raj dla podniebienia. To wyjątkowy czas, jaki można spędzić z rodziną lub przyjaciółmi i moc atrakcji dla młodszych i starszych uczestników.

Na wielbicieli wyjątkowych dań czekają warsztaty kulinarne przygotowane przez Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

A kto zapewni muzykę na żywo?


W najbliższy weekend ze sceny w Browarze Mieszczańskim zagrają: Dj Skipless, Jan Kantner i Filip Migula Jazz Duo, Dj Dejot, Ion Virlan i Jan Kantner Duo Jazz Act.


Jak smakuje Wrocław?

Każdy ma w naszym mieście swoje ulubione przetarte ścieżki i miejsca. A jak jest ze smakami?

Tego spróbujemy się dowiedzieć już w najbliższy weekend.
Przed nami wybory Waszej ulubionej restauracji!
Zwycięzca zgarnie laury i voucher do SPA.

O relacje na żywo zadba Radio RAM, które będzie nadawać prosto z Browaru Mieszczańskiego i opowiadać o tym, co dzieje się na miejscu.

Czekamy na Was już od 30. lipca do 1. sierpnia w Browarze Mieszczańskim.
Obecność obowiązkowa - niech żyje gastronomia!

Więcej informacji:
www. https://gastromiasto.pl/
https://www.facebook.com/GastroMiastoWr/

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama