We Wrocławiu protestowali przeciwko nowelizacji ustawy medialnej

Justyna Kościelna, WK | Utworzono: 2021-08-15 21:32 | Zmodyfikowano: 2021-08-15 21:33
A|A|A

fot. Justyna Kościelna

Projekt, przez opozycję uważany za wymierzony przeciwko telewizji TVN, zakłada zmiany warunków przyznawania koncesji stacjom telewizyjnym i radiowym z udziałem kapitału spoza obszaru Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Protest pod hasłem „Wolne Media – Wolni Ludzie – wolna Polska” zorganizowali działacze z dolnośląskiego KODu, Obywateli RP i Strajku Kobiet.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Co łączy karła
2021-08-16 15:27:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
Tuska z hejterem karzeł żoliborski? Wymiociny.
~TVN nie płaci podatków
2021-08-16 15:25:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -6
w Polsce. Firma wydmuszka zarejestrowana na lotnisku w Amsterdamie. Nie się zwijają czym prędzej. Dosyć propagandy TW Bolka, Kopacz i Balcerowicza. Zakrojone programy dla wspomagające rodziny? W tefauenie o tym nie usłyszysz. Nie usłyszysz też, co to minimalna pensja - to telewizja rasistowska, kapitalistyczna, antysemicka i propagująca LGBT. Jeszcze jakieś pytania?
~karzeł żoliborski
2021-08-16 13:38:56
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co łączy pis i NSDAP? Szeroko zakrojone programy socjalne, rasizm, homofobia, ksenofobia, antysemityzm, fanatyczny antykomunizm, kult rodziny i wielodzietności, militaryzm i kult oręża, utożsamianie partii z narodem, uznawanie przeciwników politycznych za wrogów narodu, szukanie poparcia głównie wśród proletariatu i niższej klasy średniej, uznawanie odmiennych poglądów za przejaw zdrady, wszechobecna i nachalna propaganda.
~łokrasa
2021-08-16 11:18:31
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Poprosimy o jeszcze więcej tematów zastępczych... do kompletu brakuje spraw reparacji dla Żymian, stref LPG, kwiczącej służby zdrowia z covidem1984 oraz wystraszonego po pachy Jacusia.
~jarek
2021-08-16 10:21:47
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -9
wolne media, to będziecie mieli : wy pier pis i libe freunde cały czas, a potem zaproszą przyjaciół ze wschodu i będzie jak w 1939 roku
~Wiesław
2021-08-16 10:09:13
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -10
polsko jezyczne papugi antypolska szczujnia wypier
~Fred
2021-08-16 09:59:10
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ja nie jestem w opozycji ta tez uwazam, ze media niezalezne od wladzy sa dobre i potrzebne. TVPis trudno ogladac bo prawie zawsze przedstawiaja swietny rzad pelny sukcesow i zla opozycje. Tak naprawde rzad nie ma tylko samych sukcesow ale tez wpadki i kolesiostwo a opozycja tez umie gadac glupoty...
~Aron
2021-08-16 09:11:13
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -9
Według potestujących "wolne media" to te z kapitałem niemieckim lub amerykańskim. POlszewicka narracja wygląda następująco - "po co nam stolica w Warszawie skoro mamy blisko Berlin".
~koza
2021-08-16 06:10:04
z adresu IP: (5.62.xxx.xxx)
Ocena: 13
a PRW nie protestuje o wolne media? a co jak dotacja się skończy?