Gala Taneczna Szkoły Tańca Al-Mara "Power&Woman"

jk | Utworzono: 2021-08-26 09:46
A|A|A

fot. materiały prasowe

Gala Taneczna
Szkoły Tańca Al-Mara "Power&Woman"
SOBOTA, 18 WRZEŚNIA 2021 godz. 17:30
Sala Koncertowa Radia Wrocław


Zapraszamy na roztańczoną Galę Szkoły Tańca Al-Mara "Power&Woman". Tego wieczoru będziecie mogli podziwiać na scenie kobiety niezwykłe, niepowtarzalne, pełne energii i charyzmy.

Gościem specjalnym będzie Katarzyna Wronka, wszechstronna i znana z ogromnej energii warszawska tancerka, którą podziwiać można na arenie ogólnoświatowej. Kasia uświetni swoją obecnością wieczór, porywając widzów w fantastyczny świat tańca w jej wykonaniu. Będzie na co popatrzeć!

Na scenie pojawi się również Małgorzata Zujewicz-Pawlak (założycielka Al-Mary, tancerka i choreograf), zarówno w odsłonach grupowych jak i solo. W pokazach solowych zaprezentują się również: Alicja Łagosz, Karolina Galińska, Amelia Salloum, Patrycja Kasprzak. Nie zabraknie grupy tańca orientalnego Al-Mara, widowiskowego orientalnego show i kobiecej klasyki orientalnej. Wystąpią również grupy bachaty, sexy dance, burleski, tańca brzucha, high heels, salsy, nowoczesnego tańca brzucha i wiele, wiele innych!

Będzie to wieczór pełen tanecznej uczty dla oka - widowiskowe choreografie, niepowtarzalna atmosfera, siła i moc. Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży w Szkole tańca Al -Mara do 10.09, po 10.09 30 zł.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama