Fabian Piasecki odchodzi ze Śląska Wrocław

Wojciech Klich | Utworzono: 2021-08-26 22:14

Piasecki w tym sezonie trafił do bramki rywali raz. Polak w meczu z Piastem Gliwice strzelił gola z przewrotki. Do końca sezonu napastnik będzie grał w Stali Mielec. W umowie zawarto też przepis, który daje możliwość szybszego powrotu Piaseckiego do Wrocławia, już po rundzie jesiennej.

Komentarze (2)
~saper572021-08-27 18:59:46 z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Piłkarscy deletanci zarządzający wrocławskim Śląskiem pozbyli się Piaseckiego,którego zesłano do Mielca bo woleli III ligowego Hiszpana... .Dzisiaj tj. w piątek 27.08.2021r w meczu Stal Mielec-Górnik Łęczna Fabian Piasecki już w 3 minucie meczu strzelił gola dla Stali Mielec,która do przerwy prowadzi 2:0,a Piasecki prezentuje się bardzo przyzwoicie.Mam prośbę do CZŁONKÓW zarządu WKS Śląsk Wrocław...,panowie zróbcie coś pożytecznego dla tego klubu i odejdźcie...!!! Zapiszcie się do kółka wędkarskiego,lub kółka różańcowego i tam się realizujcie...!!! Po blamażu w Izraelu w tym klubie potrzeba zmian...,pozytywnych zmian...!!! Stop trwonieniu pieniędzy Wrocławian...!!!
~fan2021-08-27 09:52:11 z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Jeden z nielicznych niezrozumiałych ruchów trenera Magiery! Ja rozumiem, że panowie nie przepadali za sobą, ale ludzie - to gość, który jak wejdzie w rytm meczowy, to gwarantuje 10 bramek w sezonie! Fabian, powodzenia w Stali! i mam nadzieję, że do zobaczenia wiosną w Śląsku!