ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt

materiały prasowe, jk | Utworzono: 2021-09-13 09:50 | Zmodyfikowano: 2021-09-13 09:54
A|A|A

.

ANIMALIUM. Niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt.
WROCŁAW - Sala Koncertowa Radia Wrocław
17 października 2021 r., godz. 17:00


ANIMALIUM - niezwykła artystyczna podróż przez świat zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce! Ludzie, rośliny, zwierzęta – wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny. Nie dziwi więc, że natura jest najlepszą inspiracją dla twórców, w tym wielu kompozytorów.

Jak brzmi lot trzmiela? O czym śpiewają wieloryby w głębinach oceanu? Jaka muzyka gra, gdy jesienią ptaki opuszczają kraje rodzinne i udają się na wielką migrację? Powiew wiatru, szum deszczu, szept trawy, szelest skrzydeł, zmiana pór roku... Okazuje się, że to wszystko możemy znaleźć w muzyce... klasycznej.

Zapraszamy dorosłych i dzieci w niezwykłą podróż artystyczną po świecie zwierząt "ANIMALIUM". Zabrzmi tutaj muzyka J. S. Bacha, M. K. Ogińskiego, P. Czajkowskiego i innych wielkich kompozytorów w wykonaniu niesamowitych The String Trio (Kazimierz Michalik – skrzypce, Jan Pasławski – wiolonczela, Paweł Wołkowski - kontrabas) z Polski. Niezwykłe piękno otaczającej przyrody, a przede wszystkim naszych sąsiadów – zwierząt – pokaże na dużym ekranie Aleksandra Konofalskaya, wiodąca artystka piaskografii z Białorusi. Należy ona do 10 najlepszych artystów piaskografii na świecie. Niedościgły talent, gracja i wrażliwość pomagają artystce tworzyć unikalne obrazy z piasku, które nie tylko będą harmonijnie przenikać się z muzyką graną na żywo, ale będą zmieniać się jak w kalejdoskopie na oczach widza.

Naprzód w kierunku sztuki, natury i nowych doświadczeń! 

Bilety: kupbilecik.pl, eventim.pl, biletin.pl, ebilet.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama