Najnowszy iPhone 13 — co musisz o nim wiedzieć?

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-09-13 12:18 | Zmodyfikowano: 2021-09-13 12:26
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Premiera najnowszych gadżetów marki Apple jest uważana za jedno z najważniejszych wydarzeń świata elektroniki. W końcu to właśnie Apple wyznacza trendy w tej branży. To ich produkty stanowią inspirację dla wielu innych marek. Czy Ty także nie możesz doczekać się, aż iPhone 13 trafi w Twoje ręce? Zobacz więc już dziś, jakie modele będą dostępne w sprzedaży i sprawdź, gdzie możesz je kupić. 

 

iPhone 13 — premiera 

Wrzesień, to miesiąc, w którym serca miłośników produktów Apple zaczynają bić mocniej. Firma ta zdążyła już bowiem wszystkich przyzwyczaić, że to właśnie wtedy odbywa się słynna konferencja, na której prezentowane są najnowsze gadżety Apple. W tym roku będzie dokładnie tak samo. I chociaż na datę premiery trzeba było czekać bardzo długo, to całkiem niedawno ogłoszono, że będzie to 14 września. Dokładnie o godzinie 19:00 polskiego czasu na oficjalnej stronie marki, będzie można obejrzeć całe to wydarzenie, na którym zostanie pokazany po raz pierwszy także iPhone 13. Więcej informacji na temat premiery znajdziesz na https://www.mediaexpert.pl/lp,iphone-13-premiera.

 

iPhone 13 — jakie modele będą dostępne?

Jakiś czas temu firma Apple zaczęła rozszerzać swą coroczną ofertę o dodatkowe modele smartfonów iPhone. Różnią się one między sobą parametrami technicznymi, wielkością, materiałem, z jakiego są wykonane, a tym samym także i ceną. Przewidywania jasno wskazują, że w tym roku także można spodziewać się kilku różnych propozycji. W ofercie pojawi się najpewniej:

    • iPhone 13 mini
    • iPhone 13
    • iPhone 13 Pro
    • iPhone 13 Pro Max. 

Jak można się domyślić, najtańszą opcją jest wersja mini. W tym przypadku za urządzenie zapłacić trzeba będzie około 2700 zł. Najdroższy będzie natomiast iPhone 13 Pro Max, którego cena z pewnością nie będzie niższa niż 4000 zł. 

 

iPhone 13 — gdzie kupić? 

Chociaż premiera telefonu iPhone 13 ma odbyć się 14 września, to jednak w regularnej sprzedaży pojawi się on nieco później. Z pewnością minie przynajmniej tydzień, nim będzie można kupić go przedpremierowo. Najnowszy iPhone 13 na sklepowe półki trafi natomiast po około 2 tygodniach od premiery. Będzie można kupić go w większości sklepów stacjonarnych ze sprzętem RTV, a także online, na przykład na https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony

 

REKLAMA
Reklama