Nieudana inauguracja sezonu siatkarek #VolleyWrocław

Wojciech Klich | Utworzono: 2021-09-25 21:22

Już w pierwszej partii wrocławianki musiały uznać wyższość rywalek. Legionovia wygrała dosyć pewnie, bo 25:20. Wrocławianki postawiły się jednak gospodyniom w drugiej partii. Dobra gra w przyjęciu pozwoliła wygrać drugiego seta 25:22. Bardzo zacięty był również trzeci set, ale w końcówce to jednak Legionovia zachowała więcej spokoju. Rywalki triumfowały 25:23. Wrocławianki w czwartej partii wyraźnie już opadły z sił i nie były w stanie nawiązać równej walki. Gospodynie triumfowały 25:18, a w całym meczu 3:1.

IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław 3:1 (25:20, 22:25, 25:23, 25:18).

IŁ Capital Legionovia Legionowo: Yaprak Erkek, Daria Szczyrba, Alicja Grabka, Lauren Barfield, Olivia Różański, Aleksandra Gryka, Izabela Lemańczyk (libero) oraz Magdalena Damaske, Maja Tokarska, Maja Szymańska.

#VolleyWrocław: Karolina Fedorek, Anna Kaczmar, Natalia Murek, Izabela Bałucka, Andrea Kossanyiova, Aleksandra Rasińska, Agnieszka Adamek (libero) oraz Adrianna Szady, Aleksandra Gromadowska, Julia Stancelewska, Anna Bodasińska (libero).