DRJ: 28. Polsko-Czesko-Niemieckie Forum Kooperacji Firm

Piotr Słowiński, PP | Utworzono: 2021-11-04 12:20 | Zmodyfikowano: 2021-11-04 12:20
DRJ: 28. Polsko-Czesko-Niemieckie Forum Kooperacji Firm  - fot. Joanna Mazurek
fot. Joanna Mazurek

Polsko – Czesko – Niemieckie Forum Kooperacji Firm to licząca się w regionie cykliczna giełda kooperacji. Służy mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Forum to także wykłady, panele dyskusyjne gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

- Tegoroczne forum jest doskonałą platformą do zaprezentowania swojej oferty oraz wymiany doświadczeń pomiędzy polskimi przedsiębiorcami a ich partnerami z Czech oraz Niemiec. Taka współpraca, otwartość na pozostałe strony a także zrozumienie wzajemnych uwarunkowań pozwolą na osiągnięcie nowej jakości relacji trójstronnych – ogromna w tym zasługa Forum, którego kolejna edycja pokazuje jak ważne jest rozwijanie współpracy pomiędzy naszymi regionami – mówi wicemarszałek Grzegorz Macko.

- To największe tego typu wydarzenie w Polsce, które daje możliwość nawiązania bezpośrednich relacji przedstawicielom trzech sąsiadujących ze sobą krajów. Wszyscy stoimy przed wyzwaniem dźwignięcia naszych gospodarek z kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19. Jestem przekonany, że wspólne rozmowy i wymiana doświadczeń pozwolą wskazać ścieżki dobrej, partnerskiej współpracy na przyszłość – mówi Marek Obrębalski, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.