Na jaką fryzurę i makijaż warto postawić na wesele?

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-11-25 12:00 | Zmodyfikowano: 2021-11-25 12:00
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Modne fryzury na wesele – na jakie uczesanie warto postawić?

W ostatnich latach panuje moda na maksymalnie naturalne uczesania. Kobiety, które noszą na co dzień długie włosy, mogą postawić na fryzury na wesele oparte na luźno opadających na ramiona i plecy pasmach, delikatne fale wykonane za pomocą lokówki lub prostownicy albo całkowicie proste włosy. Kluczem do sukcesu na tym polu jest dobór dodatków i ozdób do włosów – pojedyncze pasma możemy podpiąć do góry za pomocą ozdobnych grzebieni, zebrać je do tyłu dekoracyjną opaską lub ozdobić minimalistycznymi, metalowymi spinkami z perłami lub kamieniami.

Posiadaczki długich włosów mogą także postawić na bardziej efektowne upięcia i fryzury. Ich wykonanie warto powierzyć profesjonalnemu fryzjerowi, który specjalizuje się głównie w weselnych uczesaniach. Fryzjer nie tylko zaproponuje nam odpowiednie, dopasowane do naszej twarzy i całej stylizacji upięcie, ale także wykona je w precyzyjny i trwały sposób. Decydując się na koki i innego rodzaju fryzury na wesele, warto zadbać o ich maksymalnie naturalny charakter, który jest obecnie najbardziej pożądany we fryzurach zarówno codziennych, jak i okolicznościowych.

 

Trwały i efektowny makijaż na wesele – gdzie go wykonać?

Oprócz uczesania, każda zaproszona na wesele kobieta powinna zadbać o swoją twarz. Starannie wykonany makijaż pozwoli wyrównać koloryt cery, nadać jej blasku oraz podkreślić owal. Zamaskuje także ewentualne problemy skórne, przebarwienia oraz inne mankamenty. Profesjonalny makijaż na wesele powinien być perfekcyjnie dopasowany do urody oraz stylu każdej kobiety. Panie, które na co dzień chętnie się malują i preferują bardziej wyrazisty makijaż na wesele powinny postawić na jego bardziej wieczorowy odpowiednik. Kobiety preferujące natomiast bardziej naturalny wygląd, uzyskają do dzięki delikatnemu makijażowi typu no make-up.

Odpowiedni makijaż na wesele powinien zostać wykonany przy użyciu dobrej jakości kosmetyków oraz odpowiednio utrwalony sprawdzonymi produktami. Podczas zabawy weselnej intensywnie się bawimy, jemy, rozmawiamy oraz szalejemy na parkiecie – dobry, profesjonalnie nałożony makijaż dotrzyma nam kroku oraz pozostanie na swoim miejscu do samego końca zabawy. Jeśli zależy nam na najlepszych efektach, jego wykonanie warto powierzyć profesjonalnej wizażystce specjalizującej się w makijażach okolicznościowych, która pracuje na wysokiej jakości kosmetykach oraz potrafi dopasować makijaż do typu urody, wieku, stylu oraz upodobań każdej swojej klientki.

REKLAMA
Reklama