Wygrana KGHM Zagłębia na zgrupowaniu w Turcji

Robert Skrzyński | Utworzono: 2022-01-18 18:00

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali wicelidera azerskiej ekstraklasy FK Qabala 2:1 w meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji. Oba gole strzelił Kacper Chodyna. Dla zespołu trenera Piotra Stokowca był to drugi sparing podczas zgrupowania w Turcji i drugie zwycięstwo. Wcześniej Zagłębie pokonało FC Voluntari z Rumunii 1:0. W podstawowej jedenastce znalazł się pozyskany zimą bramkarz Jasmin Buric. Po przerwie na boisku pojawił się kolejny debiutant Martin Doleżal. Kolejny sparing zespół z Lubina rozegra w niedzielę a rywalem będzie FK Oleksandria z Ukrainy.

KGHM Zagłębie Lubin - FK Qabala 2:1 (0:1)

Kacper Chodyna 57, 79 - Ferran Lopez 9.

KGHM Zagłębie: I połowa Jasmin Burić - Bartłomiej Kłudka, Bartosz Kopacz, Kacper Lepczyński, Mateusz Bartolewski - Erik Daniel, Jakub Żubrowski, Łukasz Poręba, Łukasz Łakomy, Patryk Szysz - Oliwier Sławiński.

II połowa Jasmin Burić - Kacper Chodyna, Aleks Ławniczak, Sasa Balić, Kamil Sobczak - Jakub Wójcicki, Ilja Zhigulev, Daniel Dudziński, Kacper Masiak, Tomasz Pieńko - Martin Doleżal.