Sztuki wizualne w RWK 13/2022

Maciek Przestalski | Utworzono: 2022-03-30 11:54 | Zmodyfikowano: 2022-03-30 18:54


Interaktywny Majdanczyk
 to ukraińska wersja Interaktywnego Placu Zabaw. Przyjazną przestrzeń współdziałania i doświadczania sztuki stworzoną z myślą o ukraińskich dzieciach, oraz ich opiekunach i wszystkich przyjaciołach, w wieku od 4 do ∞ lat, do 10 kwietnia można odwiedzić w Centrum Sztuki WRO. Opowiedziały o niej Agnieszka Kubicka-Dzieduszycka i Mariia Sergiienko.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Porozmawialiśmy też o planach wrocławskiego BWA. Maciej Bujko i Berenika Nikodemska mówili o Lab for Resilience (Pracownia Rezyliencji) - projekcie w ramach którego grupa składająca się z ekspertów z europejskich instytucji zastayniwac się będzie jak wzmacniać odporność miast oraz ich mieszkańców poprzez kulturę i sztukę.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


22 kwietnia w Centrum Kultury Agora rozpocznie się wystawa fotografii teatralnej "Bezpieczna przestrzeń. Transgresje". Z Natalią Kabanow - autorką zdjęć, które pokazane będą w ramach 21. FeTA. A, że to jedna z trzech nowych wystaw w Agorze, w studiu zagości też Aneta Młyńska-Wójcik, która zaprosiła na ekspozycję malarstwa Lenki Kubicy i plakatów Michała Matoszko.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.