AZS i KPR za burtą Pucharu Polski

| Utworzono: 2011-01-07 05:14 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zarówno KPR Jelenia Góra i AZS AWF Sport Concept Wrocław w lidze radzą sobie bardzo słabo. Szansą na poprawę nastrojów w obu klubach miały być mecze w Pucharze Polski. Niestety, naszych drużyn nie zobaczymy w ćwierćfinałach.

Jeleniogórzanki poległy w Gdyni. Starcie z Łączpolem rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, którą zespół gospodynie wygrały różnicą 10 bramek. Ostatecznie KPR przegrał 22:33.

Jeszcze gorzej wypadł AZS. Zespół Marka Karpińskiego w Koszalinie zaprezentował się beznadziejnie. Po 30 minutach było aż 9:23. Politechnika w drugiej połowie okazała litość i powiększyła przewagę już "tylko" o cztery bramki.

W tej sytuacji w ćwierćfinale będziemy już oglądać tylko prowadzące w tabeli ligowej Zagłębie Lubin, które w 1/8 finału Pucharu Polski miało wolny los.

Vistal Łączpol Gdynia - KPR Jelenia Góra 33:22 (18:8)

Vistal Łączpol: Sadowska, Mikszto, Brzezińska - Sulżycka 6, Głowińska 4, Jędrzejczyk 1, Kobzar 2, Lipska 1, Szwed 4, Mateescu 6, Dinis Vartic 5, Kulwińska 2, Andrzejewska 2.

KPR: Szalek, Kozłowska - Bułak, Fursewicz 4, Dąbrowska 4, Kocela 6, Buklarewicz 1, Załoga 7, Kubicka, Kozłowska, Muras, Rykaczewska

KU AZS Politechnika Koszalińska - AZS AWF Sport Concept Wrocław 37:19 (23:9)

Politechnika: Kwiecień, Szywierska, Morawiec - Szostakowska, Kobyłecka 3, Olek 1, Bilenia 3, Dworaczyk 6, Muchocka 8, Łach 2, Całużyńska 7, Chmiel 2, Szafulska 2, Błaszczyk 3.

AZS AWF: Olejnik, Boczkowska - Perek 7, Żakowska 1, Olfans 5, Pietras 3, Wiertelak 1, Łukasik, Dęga, Rupp 1, Król, Antoszewska 1, Wynnyk.