Europosłanka PiS chce usunięcia radzieckich czołgów z Wrocławia

Dariusz Wieczorkowski, PP | Utworzono: 2022-05-20 13:00 | Zmodyfikowano: 2022-05-20 13:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Europejczyk etniczny...
2022-05-23 16:08:05
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 7
Parlament Europejski powinien zostać rozwiązany... W jaki sposób Hiszpan ma zrozumieć problemy Greka, Francuz Estonii a Niemiec Chorwacji.. Już była próba unifikacji, na wschodzie i nazywała się CCCP... A do tych co wyjadą zaraz z USA to jest to państwo kulturowo i językowo z dużym uproszczeniem mówiąc - jednolite. Nie ma tam kwestii narodowych, zmian granic, wielojęzyczności w rozumieniu federacji państw narodowych oraz historii wyrzynania jeden naród drugiego...
~Andrzej 64
2022-05-21 16:22:26
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: -3
Kolejny popis nadzwyczajnej kasty tzw babcia Kasia w warszawce leje i szarpie policjantów za mundur dostaje od tzw sądu odszkodowanie w wysokości 20tys złotych k.... anarchia i skandal ale tego ta skorupowana unia nie widzi
~A może by tak....
2022-05-21 10:51:29
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Najpierw trzeba usunąć z Wrocławia ulicę mordercy-inkwizytora ŚWIĘTEGO (!!!) Jana Kapistrana. To dopiero wstyd - ten bandzior kazał torturować i zamordować tłumy ludzi!
~Wieslaw
2022-05-21 10:10:18
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -7
nie dla kacapskich symboli
~Bęc
2022-05-21 09:45:55
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ta pani do mądrych nie należy. Ona nie ogarnia rzeczywistości, z unijną wypłatą nie widzi cen żywności, paliwa, prądu i gazu. A to dopiero początek, zobaczycie co będzie na jesień, po zbiorach. Zatem ona zajmuje się … czołgami.
~Leon
2022-05-20 22:19:37
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Wybory w PIS się zbliżają, teraz będzie festiwal głupich pomysłów. Zamiast czołgami to się zajmijcie inflacją , kiedy chleb po 20 zł a benzyna po 15?
~PCK
2022-05-20 22:17:00
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pamiętamy i będziemy pamiętać . PCK i zło.ka .alewska. Tablice z Ostrowia Tumskiego zabierz bo psuje miasto
~Hmmm..
2022-05-20 18:11:28
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ten komentarz został uznany za SPAM i nie zostanie dodany!
~no tak...
2022-05-20 15:25:53
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 8
a w miejsce czołgów postawić kontenery na używaną odzież.
~no tak....
2022-05-20 15:24:56
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 5
z czołgów ciężej coś wyciągnąć i spieniężyć na kampanię niż z kontenerów PCK.
~Coś w zamian potrzeba
2022-05-20 15:02:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Proponuję umieścić na cokołach stateczniki i golenie podwozia od smoleńskiego Tu-154M z autografami europoślicy Zalewskiej.
~zza Buga
2022-05-20 14:19:52
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Popieram pomysł Europosłanki PiS usunięcia sowieckich czołgów z Wrocławia. Z obawy przed sowietami i NKWD moja rodzina wyjechała ze Lwowa postawiając na miejscu cały dobytek.Jako małe dziecko dowiadywałem się że to i owo wywieziono ze Lwowa. Święte obrazy, pamiątki rodzinne, książki, ...