Śląsk chce grać wieczorem

| Utworzono: 2011-01-18 05:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Ekstraklasa SA wyznaczyła termin dwóch pierwszych kolejek rundy wiosennej. Śląsk Wrocław najpierw zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok, a w pierwszy weekend marca, po trzymiesięcznej przerwie zagra przed własną publicznością. I tu pojawia się problem, bo władze ligi wyznaczyły ten mecz jako inaugurujący tę serię spotkań, czyli w piątek. Problem to nie dzień, ale pora. 17.45 to zdaniem klubu pora zbyt wczesna.

To dzień powszedni i dla wielu kibiców tak wczesna pora rozpoczęcia spotkania kolidować może z ich obowiązkami zawodowymi. Ponadto spora część fanów Śląska to osoby spoza Wrocławia, którzy na dotarcie na stadion potrzebują zdecydowanie więcej czasu niż mieszkańcy naszego miasta. Meczem z Cracovią inaugurujemy we Wrocławiu rundę wiosenną i chcemy, by po tej długiej zimowej przerwie na stadionie mogli pojawić się wszyscy chętni – tłumaczy na stronie klubowej Piotr Waśniewski, prezes wrocławskiego klubu.

Śląsk chciałby zagrać z Cracovią o godz. 20.00, tłumacząc, że jesienią nie raz oba piątkowe mecze rozgrywane były właśnie o tej porze.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama