Nadciąga 2. edycja Gastro Miasto 2022!

Radio Wrocław,mk | Utworzono: 2022-07-11 16:31 | Zmodyfikowano: 2022-07-11 16:31
A|A|A

fot. materiały prasowe

Premiery nowych dań, rozmowy z szefami kuchni i przegląd najlepszych lokalnych restauracji to nieodłączny element Gastro Miasto.


Po udanej, pierwszej w tym roku edycji wydarzenia, przyszedł czas na kolejną.Drugie spotkanie z ulubionymi smakami wrocławian odbędzie się 15 – 17 lipca, w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej 44 we Wrocławiu.

Jak smakuje Wrocław, czyli kulinarna podróż dookoła świata

Choć ideą Gastro Miasto są spotkania z gwiazdami lokalnej gastronomii, nie zabraknie orientalnych potraw i słodkości. Przed nami prawdziwy festiwal smaków we wszystkich odmianach. Macie ochotę na chrupiące Corndogi, BBQ w amerykańskim stylu, mistrzowską pizzę, specjały kuchni hinduskiej, bistro w nieoczywistym wydaniu i wiele innych doznań?

Podczas 2. edycji wydarzenia spotkacie swoich ulubieńców:

Thali Wrocław, Pizzeria Mania Smaku, PanZerotto Wrocław, PaPi Chulo Wrocław, 7 Samurajów - Restauracja Japońska, Stacja Pawia Food & Chillout, u Wędzonych, Cornhub_wroclaw, Talerzyki, ŻeBerKa, SOLLEIM, Azjanatalerzu.pl, Młoda Polska, Pastrami Summer Wrocław i Ser Jest Ser.

Orzeźwiających i odpędzających senność napojów dostarczą:
Lemon Rider, Yamamoto Matcha Cafe, fritz – kola, Bike Cafe.

O wielbicieli wina i piwa zadbają: 

Browar Tenczynek z piwem, Winnica Michlewicz, Winnica Jakubów. 

A podniebienia amatorów słodkości będzie rozpieszczać Krasnolód i Meistersztyk

Muzyczne wibracje i chill w Browarze

Jesteście gotowi na niepowtarzalny klimat letnich wieczorów w gronie przyjaciół?
Do dobrej zabawy potrzebna jest muzyka! Podczas 2. edycji Gastro Miasto nie zabraknie pozytywnych dźwięków.

W piątkowy wieczór od 17:00 - 19:00 na scenie Gastro- Miasto rozgości się znany bywalcom poprzednich edycji DJ Skipless.

Między 19:00 a 21:00 zaplanowano LIVE Wojtka Kiełbasy – artysty, który łączy sceniczny żywioł z miłością do akustycznych dźwięków wyjątkową charyzmą.
21:00 - 0:00 – ponownie będziemy bawić się przy rytmach, które zaserwuje DJ Skipless.

Sobotę rozpoczniemy z Muzyczną Strefą Radia RAM na żywo z Gastro Miasto. Ulubionych dźwięków Wrocławian będzie można posłuchać od 12:00 do 16:00.

Miedzy 16:00 a 18:00 będzie trwał koncert Oli Turoń, uczestniczki VI edycji programu „The Voice of Poland”, wyróżnionej w programie „Szansa na Sukces Opole 2021”, laureatki nagrody „30 kreatywnych Wrocławia”.

W godzinach: 19:00-21:00 scenę przejmie Humble Buzz - trio z gatunku Indie Rock, laureat XIV Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych. Zespół łączy w swoim brzmieniu żywe instrumenty oraz elektroniczne dźwięki. Po debiutanckim albumie „Humble Buzz”, który cechowały akustyczne aranżacje, skład rozszerzył swoje brzmienie o zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tym gatunku.

Na zakończenie wieczoru między 21:00 a 0:00 zagra dla Was DJ Skipless.

W niedzielę również nie zabraknie muzycznych atrakcji:

12:00 - 15:00 – DJ Skipless

15:00 -17:00 koncert LIVE Easy Dose.
Styl muzyków to manifest przeciwko jakimkolwiek barierom w muzyce, co oznacza nieustanne eksperymentowanie oraz poszukiwanie świeżych brzmień inspirowanych dźwiękami House, Hip-Hop, Funk oraz szeroko pojętej muzyki gitarowej. Nie zabraknie też „skreczowania”, gitarowych solówek i tanecznych bitów.
Zespół zagra w składzie: Jakub Kaczor – gramofony, Michał Pankowski – wokal i bas.

18:00 - 20:00 Qulturalny Duet - Krajewski/Ziętara
Tomasz Krajewski to „człowiek orkiestra” - aktor, konferansjer, moderator, lektor, wokalista. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Wydziałów Zamiejscowych we Wrocławiu, Wydziału Aktorski.
Występował na scenach: Wrocławskiego Teatru Współczesnego, Teatru Nowy Wrocław. Artysta jest też założycielem projektu „Gentelmen’s Jazz”.

Czekamy na Was w Browarze Mieszczańskim.
Niech żyje gastronomia!

Więcej informacji:
www. https://gastromiasto.pl/
https://www.facebook.com/GastroMiastoWr/


Kolejna odsłona tegorocznej edycji Gastro Miasto:
19 – 21 sierpnia.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama