Polonia - PGE Turów Zgorzelec 71:76

Robert Skrzyński | Utworzono: 2011-01-22 21:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zgorzelczanie po przerwie na mecz gwiazd ekstraklasy zdobyli kolejne 2 punkty wygrywając w Warszawie z Polonią.

Od początku meczu zarysowała się przewaga Turowa. Zgorzelczanie grali twardo w obronie a w ataku mogli liczyć zwłaszcza na Konrada Wysockiego i Ivana
Koljevicia. Po 1 kwarcie Turów prowadził 20:14.

W drugiej kwarcie przewaga zgorzelczan sięgnęła już nawet 15 punktów, ale ostatecznie po 20 minutach zespół Jacka Winnickiego prowadził 37:29.

Podobna przewaga utrzymała się niemal do samego końca. Polonia zdołała nieco odrobić straty, ale w końcówce zawodnicy PGE Turowa pewnie egzekwowali rzuty
wolne i nie dali sobie odebrać wygranej.

Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 71:76 (14:20, 15:17, 22:23, 20:16).

Punkty:

Polonia Warszawa: Darnell Hinson 21, Tony Easley 21, Harding Nana 16, Marcin Nowakowski 6, Łukasz Wichniarz 3, Michał Kwiatkowski 2, Alan Czujkowski 2, David Palmer 0, Kamil Łączyński 0.

PGE Turów Zgorzelec: Konrad Wysocki 22, Ivan Koljević 11, Marko Brkić 11, David Jackson 10, Torey Thomas 6, Michał Gabiński 4, Robert Tomaszek 4, Ivan Zigeranović 3, Michael Kuebler 3, Bartosz Bochno 2.