PSL o pomysłach na inflację i zabezpieczenie interesów rolników

Paweł Tanona, jk | Utworzono: 2022-07-26 17:49 | Zmodyfikowano: 2022-07-26 17:50
A|A|A

fot. Koalicja Polska Dolny Śląsk

To doprowadzi do bankructwa polskich rolników. Paweł Gancarz z dolnośląskiego PSL mówi, że jest na to sposób:

Według PSL transport ukraińskiego zboża do Afryki Północnej powinien być priorytetem, ponieważ może to zatrzymać falę głodu, a w konsekwencji migrację stamtąd do Europy.

Na konferencji prasowej działacze mówili także o galopującej inflacji. Poseł Jacek Protasiewicz przedstawił kilka propozycji, które mają pomóc odetchnąć Polakom:

W czerwcu inflacja w Polsce osiągnęła poziom 15,6% w ujęciu rocznym.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Leon
2022-07-27 21:16:37
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 2
Są jak stara panna, brzydka i bez posagu ale w pretensjach. I ten "rolnik" Protasiewicz :))) .
~Brygada RR
2022-07-27 18:28:36
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -2
Nie wstawiajcie ciemnoty ludziom... Wszyscy wiedza, o co, wam chodzi...? A te pomysly na kryzys To Berlin, czy Moskwa, podeslala? Jestescie, mniej niz zero, wiarygodni I w dodatku zdrajczykami...
~J-23
2022-07-27 18:21:08
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -5
PSL, juz rzadzil i bokiem to, Polsce wyszlo... A ich recepta na kryzys, to taka sama, jak Tuska Odsunac Pis, od wladzy i kryzys zniknie... Watpliwe to... Bo raczej sie poglebi i Polską gospodarke wysprzedacie, kolaborancji!!! Wypad za Odre!!!
~PSL...
2022-07-27 14:53:32
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: -5
...to wieczny koalicjant. Nie zapominajmy ze z PeŁo nam kraj rozmontowywali. Efekt ich rządów podsumował Sienkiewicz - "To Państwo to: c**j, d**a i kamieni kupa". Do tego prowadzi PeŁo i PSL przy korycie...
~Dojenie nierolników
2022-07-27 13:28:49
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 0
KRUS vs. ZUS.
~tomek
2022-07-27 12:41:08
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ukraina jest na 8 miejscu na świecie jeśli chodzi o produkcje zboża jakoś nie widzę aby te 20 mln ton zaważyło na dostępie żywności na całym świecie.
~fachowiec
2022-07-27 12:10:14
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:a900:x:x:x)
Ocena: 6
W czerwcu 15%, w lipcu pewnie będzie ze 20%
~Gość
2022-07-27 11:50:32
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tak płynie węgiel, olej, cukier, czołgi, samoloty wszystko mamy a jak braknie to dalej będziemy pieniądze drukować... Zwykłego obywatela już nie stać na wakacje martwi się jak kredyt spłacać gdzie opał kupić taniej bo dalej w składach 3000zł tona. Wystarczy popatrzeć w sklepach jakie teraz ludzie robią zakupy na bogato. Wszyscy w Europie nam zazdroszczą jak mamy dobrze. Ten cały misterny plan rządu poszedł w p....
~Yola
2022-07-27 11:08:31
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -5
Sporo chłopów przyszło. Jednemu się trochę język plątał. Pewno z emocji.
~Wieslaw
2022-07-27 10:17:35
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -7
arbuzy antypolska szczujnio płatni zdrajcy pachołki obcych rządów
~Redaktor
2022-07-27 09:58:15
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: -5
Komunistyczny PSL już wystarczająco "przysłużył" się Polsce i Polakom. Pamiętamy jak rządziliście z promoskiewskimi komunistami czy złodziejskimi liberałami. I jeszcze ta umowa Pawlaka z sowietami na gaz, 25 lat. I niech ktoś powie, że to w interesie Polski a nie sowieckiego okupanta. Ten jeden raz Unijne matołki się do czegoś przydali i zablokowali tę umowę podpisaną przez sowieckiego rezydenta Pawlaka.
~ato
2022-07-26 20:20:14
z adresu IP: (213.241.xxx.xxx)
Ocena: -7
młodzieżówka peezelu
~Gość
2022-07-26 19:00:31
z adresu IP: (2a00:f41:700c:a280:35b6:x:x:x)
Ocena: 5
O pomocy trzeba było myśleć wiele miesięcy wcześniej - teraz to już za późno. Jest za późno na sprowadzanie węgla, jest za późno na ograniczanie inflacji i najprawdopodobniej jest za późno, żeby uniknąć blackoutów i utrat płynności finansowych.