Volley Wrocław ogłosił kolejną siatkarkę w składzie na nowy sezon

PP/inf. prasowa | Utworzono: 2022-08-05 09:05
A|A|A

fot. Volley Wrocław

Zuzanna Kamińska dołączyła do młodzieżowej sekcji Volley w 2019 roku. Od tego czasu została wicemistrzynią Dolnego Śląska kadetek (2020) i półfinalistką Mistrzostw Polski kadetek (2020). Jako juniorka – w minionym sezonie -  została mistrzynią Dolnego Śląska i finalistką Mistrzostw Polski (7. miejsce w kraju).

18-latka już nieraz sprawiała rywalkom kłopoty dzięki mocnej zagrywce, a swoją energią znakomicie pobudzała do gry koleżanki. Jej niewątpliwy progres oraz entuzjazm został dostrzeżony przez włodarzy Volley Wrocław, którzy popularną „Kamienicę” postanowili włączyć do zespołu seniorek.

Kamińska ma 182 cm wzrostu i jest praworęczna. Postawione przed sobą wyzwanie traktuje poważnie, choć nie ukrywa, że szansa trenowania i gry z seniorkami wrocławskiego klubu  to dla niej przede wszystkim szansa na zdobywanie doświadczenia, które przyda się jej w ostatnim sezonie w młodzieżowej siatkówce:

- Najbliższy sezon będzie dla mnie czymś zupełnie nowym i innym, niż dotychczas. Myślę, że w zespole juniorek jestem dość zauważalną postacią, a dzięki własnej pracy oraz niesamowitym ludziom, z którymi mam okazję przebywać w Volley Wrocław, od teraz mogę rozwijać też swoje siatkarskie skrzydła wraz z seniorskim zespołem. Dla mnie, młodego sportowca, to idealna okazja, żeby nabrać doświadczenia, doszkalać się na wyższym poziomie, czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych siatkarek i poznać punkt widzenia kolejnego trenera. Z pewnością będzie to przydatne również w ekipie juniorek, z którymi po sezonie 2022/2023 skończę przygodę z młodzieżową siatkówką - powiedziała Zuzanna Kamińska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama