Chrobry drugi w 28. Memoriale Ryszarda Matuszaka

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2022-08-13 15:31
Chrobry drugi w 28. Memoriale Ryszarda Matuszaka - fot. Chrobry Głogów Handball Facebook

Początek meczu finałowego zapowiadał, że będzie to bardzo wyrównana walka. W pierwszych minutach oba zespoły zdobywały bramkę za bramką. Jednak Chrobry zaczął popełniać sporo błędów, dzięki czemu zabrzanie wyprowadzali kontry i sukcesywnie powiększali przewagę. Do przerwy prowadzili aż 10. bramkami.

Druga połowa nie przyniosła poprawy w grze Chrobrego. Górnik był zdecydowanie skuteczniejszy. W 51' minucie goście prowadzili już 16. trafieniami. Gospodarze mogli już jedynie walczyć o jak najlepszy wynik. Udało się odrobić kilka bramek i mecz zakończył się wynikiem 22:33.

Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 22:33 (8:18)

Chrobry: Stachera, Dereviankin 1, - Grabowski 2, Zdobylak 3, Warmijak, Klinger, Kosznik, Tilte 3, Orpik 3, Jamioł 2, Matuszak 2, Otrezov 2, Styrcz 1, Paterek 2, Skiba 1