Pomóż Ani w walce z rakiem

GN | Utworzono: 2022-10-03 11:33
Pomóż Ani w walce z rakiem - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

We wrześniu 2022 roku zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór piersi – trójujemny – czyli najbardziej agresywny wśród tego rodzaju raków. Chociaż badałam się zaledwie pół roku wcześniej, trafiłam na wyjątkowo trudnego przeciwnika. Na szczęście diagnoza zapadła możliwie szybko i umożliwiła mi błyskawiczny początek leczenia. Rozpoczęłam już serię 16 cotygodniowych chemioterapii, po których ma nastąpić operacja, a w kolejnym kroku radioterapia. Chociaż dostałam bardzo słabe karty, na horyzoncie pojawił się joker w postaci immunoterapii.

Dzięki niej ryzyko remisji może zmniejszyć się do nawet 40%. Immunoterapia polega na podawaniu leku o nazwie Pembrolizumab. Niestety w Polsce jest refundowany tylko dla pięciu rodzajów nowotworu – ja nie mogę na to liczyć.

Aby immunoterapia była w pełni skuteczna potrzebuję 17 podań leku co 3 tygodnie. Obecnie koszt jednej dawki to aż 13 875,08 zł, co łącznie daje olbrzymią kwotę 235 876,36 zł. Niestety jest ona poza moim zasięgiem, dlatego proszę Cię o pomoc. Nawet najmniejsza kwota zbliża mnie do celu. Każda przekazana złotówka i każda podana dawka oznacza szybszy powrót do zdrowia i szansę na te magiczne 40%, które pozwoli mi dalej cieszyć się życiem.

Wiem, że z Twoją pomocą, oraz wsparciem mojej wspaniałej rodziny i przyjaciół, poradzę sobie z tym wyzwaniem. Wierzę, że wspólnie nam się uda.

https://zrzutka.pl/6we2s7?fbclid=IwAR3AB4Gd_OnfmtbwE8V4ov00-dg_NvhuOyMEogP8HInirh3rOd9QePU4Veg

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.